Eurotel: láska, srdíčka, atraktivní soutěž a SMS zadarmo

Tisková zpráva

S blížícím se sv. Valentýnem, svátkem všech zamilovaných, Eurotel představuje atraktivní únorovou nabídku. Na informačně-zábavním portálu Eurotel Live! je nejen pro všechny zamilované připravena speciální nabídka vyzváněcích a uvítacích melodií, obrázků, pozadí a vzkazů s motivy lásky. S tarifem Special Go mohou zákazníci posílat SMS zprávy za pouhých 20 haléřů anebo v únoru jeden týden úplně zdarma! K tomu platí i nadále volání po třetí minutě a o víkendu zadarmo. Pro zákazníky, kteří si zakoupí novou Go SIM kartu, je také připravena soutěž o dovolenou snů nebo videotelefony.

V únoru s tarifem Special Go první týdenní balíček 250 SMS zpráv zcela zdarma

Pro všechny nové i stávající zákazníky předplacených služeb připravil Eurotel atraktivní únorovou valentýnskou nabídku, díky které lze v únoru zasílat SMS zprávy jeden týden zcela zdarma a poté za pouhých 20 haléřů. V rámci speciálního tarifu Special Go, který představuje nejvýhodnější kombinaci volání a SMS zpráv, je pro náruživé smskaře připraven v síti Eurotelu každý týden extra balík 250 SMS zpráv. Aktivují-li si zákazníci tento týdenní balíček 250 SMS zpráv během února, dostanou první týden všech 250 SMS zpráv bez aktivačního poplatku, to znamená úplně zdarma! Každý další týden zaplatí za těchto 250 SMS zpráv aktivační poplatek 50 Kč, což v praxi znamená, že zaslání jedné SMS zprávy vyjde na neuvěřitelných 20 haléřů. Aktivaci tarifu Special Go lze provést zasláním textové zprávy ve tvaru TARIF S na číslo 999111. Nadstavbový týdenní balíček 250 SMS zpráv lze aktivovat odesláním textové zprávy ve tvaru S50 na číslo 999111. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky předplacených služeb.

O víkendu a po třetí minutě lze volat i nadále zadarmo

Pro majitele předplacených SIM karet pokračuje také akce víkendového volání zadarmo a až do konce března mohou také zákazníci volat do sítě Eurotelu nebo na pevnou linku kdykoliv o víkendech a státních svátcích a ve všední dny mezi 19:00 a 07:00 hodinou po třetí minutě zadarmo. I na sv. Valentýna tak zákazníci nemusí hlídat délku volání, protože Eurotel po třetí minutě nic neúčtuje.

Go SMS hra o dovolenou snů v hodnotě 100 tisíc Kč a 10 videotelefonů

Pro všechny majitele nové Go SIM karty je připravena od 9. února do 31. března 2006 atraktivní soutěž o dovolenou dle vlastního výběru a deset mobilních videotelefonů Sony Ericsson K600i. Stačí zaslat ze své nové SIM karty kdykoliv během trvání soutěže SMS zprávu ve tvaru HRAJ na číslo 999235 a během 24 hodin se zákazník dozví, zda jeho SMS zpráva vyhrává či nikoliv. Zaslaným SMS zprávám je dle času doručení přiřazeno pořadové číslo, na jehož základě jsou pak vítězné SMS zprávy vybírány. Z jedné SIM karty lze zaslat maximálně deset soutěžních SMS zpráv. Podmínky soutěže jsou k dispozici na www.mobilgo.cz. Cena odeslané SMS zprávy je zpoplatněna dle příslušného tarifu zákazníka.

Sv. Valentýn na Eurotel Live!

Eurotel připravil k blížícímu se svátku všech zamilovaných také speciální obsahovou nabídku plnou motivů lásky. Na informačně-zábavním portálu Eurotel Live! je spuštěna sekce zcela věnovaná tomuto svátku. Zákazníci mohou své nejmilejší potěšit reálnými i polyfonními vyzváněcími či uvítacími melodiemi od českých i zahraničních interpretů. Připraveny jsou i šablony, pozadí a MMS obrázkové vzkazy s tématem lásky a sv. Valentýna.

Témata článku: SMS, EU, Sony Ericsson K600i, Zahraniční interpret, Euro

Určitě si přečtěte

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

Computer Extra: Kompletní rádce výběrem komponent a sestavením počítače

** Výběr nejlepších a nejvýhodnějších komponent ** Podrobný fotonávod pro sestavení počítače ** Hledání chyb, ladění a přetaktování

18.  10.  2017 | časopis Computer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4