Eurotel má 50 000 zákazníků s Data Nonstopem

Tisková zpráva

Eurotel má již 50 000 zákazníků, kteří využívají neomezeného mobilního přístupu na internet
Uvedení novinky – balíčku s tarifem Eurotel Data Nonstop, hlasovými službami a atraktivními cenami mobilních telefonů podporujících GPRS

Praha, 8. dubna 2004 – Počet uživatelů neomezeného připojení na internet a e-mail, poskytovaného společností Eurotel Praha, spol. s r. o., v roce 2004 výrazně vzrostl zejména díky úspěšné službě Eurotel Data Nonstop. Tato služba je dostupná velké skupině uživatelů a jejím prostřednictvím se připojuje na internet již více než 50 000 zákazníků.

„V reakci na úspěch služby Data Nonstop představujeme od začátku dubna výhodný balíček, který kombinuje tarif Data Nonstop s tarifem pro hlasové služby a atraktivními cenami za mobilní telefony podporující GPRS,““ říká Michal Knor, ředitel marketingu pro segment firemních zákazníků.

Tento balíček je určen zejména pro podnikatele a menší firmy a umožňuje využívat Eurotel Data Nonstop za 649 Kč měsíčně (bez DPH) a 60 volných minut na volání v kombinaci s vybraným hlasovým tarifem (Optimum Plus nebo vyšší), a navíc získat nový mobilní telefon Sony Ericsson T610 za symbolickou 1 Kč, nebo Nokia 7250i za 495 Kč (včetně DPH).

Podmínkou je zvolit si kromě tarifu Data Nonstop tarif Eurotel Optimum Plus za 955 Kč (bez DPH) nebo vyšší, v případě uzavřené Rámcové smlouvy se společností Eurotel to může být také tarif Optimum Profi. Finanční úspora v okamžiku pořízení balíčku s mobilním telefonem Nokia 7250i činí 2 000 Kč (včetně DPH), a navíc měsíčně 150 Kč (bez DPH) na tarifu Data Nonstop. K tomu si zákazník může aktivovat balíček Top Minuty, a tím zdvojnásobit volné minuty ke svému hlasovému tarifu, např. v případě tarifu Optimum Plus zákazník získá navíc dalších 120 volných minut na volání do všech sítí v ČR. Standardně musí být uzavřena smlouva na 24 měsíců s ročním závazkem minimálního plnění ve výši 955 Kč (bez DPH). Nabídka platí od 1.4. do 31.5.2004.

Tarif Eurotel Data Nonstop, který je platný od 1. 4. 2004 samostatně mimo balíček s hlasovými službami a sníženými cenami mobilních telefonů, umožňuje neomezené připojení na internet a e-mail za paušální poplatek 799 Kč (bez DPH) měsíčně a 60 volných minut na volání do všech sítí v ČR. Stávající zákazníci společnosti Eurotel s tarifem Data Nonstop aktivovaným před 1. dubnem 2004 zaplatí i nadále měsíčně 649 Kč (bez DPH) a mají současně k dispozici 100 volných minut na volání do konce června 2004.

Nový paušální tarif Eurotel Wifi Jet Nonstop zpřístupňuje klientům vysokorychlostní bezdrátové připojení Eurotel WiFi Jet neomezeně za měsíční paušální poplatek. Podle nového tarifu WiFi Jet Nonstop zákazník zaplatí měsíčně 1 199 Kč (bez DPH) a nemusí již sledovat čas připojení ani množství přenesených dat. Službu lze aktivovat za 1 Kč samostatně nebo jako doplňkový tarif k některému hlasovému tarifu. Zákazníci Eurotelu si mohou službu jednoduše objednat prostřednictvím SMS zprávy. Nový tarif platí od 1.4. 2004.

Podle poslední zprávy o trhu ISP, kterou publikuje nezávislá společnost iAudit, je Eurotel v letošním roce nejrychleji rostoucím poskytovatelem mobilního připojení na internet.

Diskuze (79) Další článek: Javová hra Street - netradiční plošinovka

Témata článku: EU, Nokia 7250i, Sony Ericsson T610, Data, Výhodný balíček, Atraktivní cena, Euro, Zákaz


Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 27

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 11 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 53

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

** Levnější odvozenina od Huawei Nova 3 má jen málo ústupků ** Zařadila se však do plného rybníka konkurence, včetně té vlastní ** Doufejme, že jí to nesrazí vaz, jedná se o povedený smartphone

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 62

Technologický zázrak a prudká facka pro Google. Huawei Watch GT vydrží dva týdny

Technologický zázrak a prudká facka pro Google. Huawei Watch GT vydrží dva týdny

** Huawei nás na tiskové konferenci zahltil novinkami ** Jednou z nich jsou kruhové chytré hodinky Watch GT ** Mají GPS, vlastní systém a nabité vydrží až 2 týdny.

Filip Kůžel, Jan Láska, Martin Miksa | 38