Eurotel má novou tiskovou mluvčí aneb žena střídá muže

Od 1. června 2003 bude funkci manažerky firemní komunikace a tiskové mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. zastávat Diana Dobálová. Její hlavní pracovní náplní bude řízení firemní komunikace a vztahy s médii největšího mobilního operátora v ČR. Ve své funkci nahradí Jana Kučmáše a bude podřízena přímo generálnímu řediteli Terrence Valeskimu. Jan Kučmáš se rozhodl věnovat kariéře nezávislého konzultanta.

Klepněte pro větší obrázek

Diana Dobálová (34) má dvanáctileté profesní zkušenosti z oblastí public relations, public affairs a marketingu. V letech 2001 až 2002 působila ve společnosti Slovenské telekomunikácie (ST), a.s., kde zastávala funkci viceprezidentky pro komunikaci. Zde byla zodpovědná za 3 útvary firemní komunikace: externí a interní komunikaci a korporátní identitu. Ve společnosti ST, a.s. působila v přelomovém období její transformace a přípravy na liberalizaci telekomunikačního trhu na Slovensku.

V roce 2001 působila Diana Dobálová v PR agentuře Best Communications Group jako zástupkyně ředitele pro Českou republiku a Slovensko. V letech 1996 až 2000 pracovala ve společnosti Pražské pivovary, a.s. ve funkci tiskové mluvčí a manažerky  zodpovědné za externí a interní firemní komunikaci i PR podporu jednotlivých značek. V letech 1991 až 1996 zastávala pozice konzultanta a Account Directora  v poradenských firmách GJW, Interel a The Rowland Company. Mezi její klienty patřily např. Anheuser-Busch, Masterfoods, Bell Atlantic a France Telecom nebo Bass.

Diana Dobálová vystudovala VŠE v Praze a v roce 1994 absolvovala stáž v  britské společnosti společnosti Charles Barker PR Consultancy. Bezprostředně po revoluci v roce 1989 pracovala jako tlumočnice pro parlament Československé federální republiky a  jako učitelka angličtiny pro divadelní a filmové herce.  

Diana Dobálová hovoří kromě své rodné slovenštiny a plynné češtiny také anglicky, rusky, francouzsky a částečně neměcky. Mezi jejími koníčky je právě záliba ve světových jazycích, literatura, kultura, ponejvíce pak divadelní scéna.

Diskuze (22) Další článek: Operátoři: kdo jede a kdo se jen veze?

Témata článku: EU, Tis, Euro, Tisk


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34