Eurotel má novou tiskovou mluvčí aneb žena střídá muže

Eurotel má novou tiskovou mluvčí aneb žena střídá muže

Od 1. června 2003 bude funkci manažerky firemní komunikace a tiskové mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. zastávat Diana Dobálová. Její hlavní pracovní náplní bude řízení firemní komunikace a vztahy s médii největšího mobilního operátora v ČR. Ve své funkci nahradí Jana Kučmáše a bude podřízena přímo generálnímu řediteli Terrence Valeskimu. Jan Kučmáš se rozhodl věnovat kariéře nezávislého konzultanta.

Klepněte pro větší obrázek

Diana Dobálová (34) má dvanáctileté profesní zkušenosti z oblastí public relations, public affairs a marketingu. V letech 2001 až 2002 působila ve společnosti Slovenské telekomunikácie (ST), a.s., kde zastávala funkci viceprezidentky pro komunikaci. Zde byla zodpovědná za 3 útvary firemní komunikace: externí a interní komunikaci a korporátní identitu. Ve společnosti ST, a.s. působila v přelomovém období její transformace a přípravy na liberalizaci telekomunikačního trhu na Slovensku.

V roce 2001 působila Diana Dobálová v PR agentuře Best Communications Group jako zástupkyně ředitele pro Českou republiku a Slovensko. V letech 1996 až 2000 pracovala ve společnosti Pražské pivovary, a.s. ve funkci tiskové mluvčí a manažerky  zodpovědné za externí a interní firemní komunikaci i PR podporu jednotlivých značek. V letech 1991 až 1996 zastávala pozice konzultanta a Account Directora  v poradenských firmách GJW, Interel a The Rowland Company. Mezi její klienty patřily např. Anheuser-Busch, Masterfoods, Bell Atlantic a France Telecom nebo Bass.

Diana Dobálová vystudovala VŠE v Praze a v roce 1994 absolvovala stáž v  britské společnosti společnosti Charles Barker PR Consultancy. Bezprostředně po revoluci v roce 1989 pracovala jako tlumočnice pro parlament Československé federální republiky a  jako učitelka angličtiny pro divadelní a filmové herce.  

Diana Dobálová hovoří kromě své rodné slovenštiny a plynné češtiny také anglicky, rusky, francouzsky a částečně neměcky. Mezi jejími koníčky je právě záliba ve světových jazycích, literatura, kultura, ponejvíce pak divadelní scéna.

Témata článku: EU

22 komentářů

Nejnovější komentáře

  • AnDeL159 20. 5. 2003 16:24:04
    nojo, ale Tatounova holt byla Tatounova (znalci oceni...
  • Franta123 20. 5. 2003 6:41:22
    Ty hovado, jseš slepej nebo co?
  • Brait 19. 5. 2003 19:41:45
    Vypada docela slusne. Blba asi urcite neni.
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení