Eurotel má problémy s infolinkou a ovládáním služeb (oživeno)

Ve fóru se během dneška objevilo několik příspěvků, které poukazují na zjevně celostátní problémy, které postihly Eurotel. Kromě toho, že se často nedá dovolat na infolinku, není možné aktivovat ani změnit nastavení služeb, aktivovat nové karty SIM apod. Podobně jako hlasový informační systém není plně funkční ani internetový portál Eurotel Live. Na samotné telefonování nebo práci se zprávami ale výpadek nemá vliv.

Problémy nám potvrdil i tiskový mluvčí operátora Pavel Kaidl. V současné době ještě stále není jasné, kdy budou vyřešeny.


Oživeno v pondělí 12.10

Eurotel nám zaslal k problémům, o kterých jsme psali, zaslal podrobnější vyjádření:

Během víkendu došlo k omezení dostupnosti našich infolinek a některých jimi poskytovaných služeb. Toto omezení způsobila závada jednoho z našich vnitřních systémů. Závada byla v průběhu neděle odstraněna. Tímto se naše infolinky staly opět plně funkčními. V žádném případě během tohoto období nedošlo k omezení poskytování základních služeb, jako je telefonování, zasílání a přijímání SMS zpráv či datová komunikace. Za případné komplikace se našim zákazníkům velice omlouváme.

Témata článku: EU, Průběh neděle, Ovládání, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24