Eurotel má video na mobilech včetně erotiky

Praha, 26. listopadu 2002 - Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. se dnešním dnem stává prvním mobilním operátorem v České republice, který nabízí video streamingové služby. Služba Eurotel Video Servis přináší na mobilní telefony video sekvence, dosud běžně dostupné pouze prostřednictvím televizního vysílání, jako jsou aktuální zpravodajství, zábavní pořady, ukázky filmových novinek, nebo erotiku. Službu Eurotel Video Servis nabízí Eurotel společně s partnery Česká televize, Reuters, U -TURN, AS -Film, ATS Praha, Warner Bross, Falcon, iComVision, Techno Publishing a Mondial Bohemia.

„K naší rozsáhlé nabídce multimediálních služeb přibyla další revoluční novinka Eurotel Video Servis, říká Garrisson Macri, výkonný ředitel marketingu Eurotelu. „Kdykoliv a kdekoliv mohou zákazníci Eurotelu na svém mobilním telefonu získat přehled nejdůležitějších zpráv z domova i ze světa, pobavit se erotickym klipem nebo přehráním komiksu, nebo ukázkou z atraktivních filmů jako například Pán prstenů,“ dodává.

Služba Eurotel Video Servis je založena na tzv. streamování video souborů. To znamená, že zatímco se data stále načítají prostřednictvím sítě GSM, zákazníci se již na video sekvenci dívají. Nemusí čekat na stažení celého souboru, protože díky streamování si mohou video hned začít přehrávat. Zákazníci tak mohou sledovat video ukázky a jiné video sekvence a nejsou přitom omezeni pamětí svého mobilního telefonu.

Nabídka Eurotel Video Servisu zahrnuje unikátní průběžně aktualizované domácí zpravodajství České televize a zahraniční zprávy renomované tiskové kanceláře Reuters. Při neexistenci českého televizního zpravodajského kanálu v ČR je Eurotel Video Servis jedinou službou v České republice poskytující průběžné video zpravodajství.

V nabídce dále naleznete předpověď počasí, z animovaných filmů například Včelku Máju, Asterixe, Šmouly, nebo Pata a Mata (postavičky A je to!), nebo nově vytvořené animované seriály určené jen pro mobilní telefony. Z ukázek celovečerních filmů zde zákazníci naleznou Pána prstenů, Harryho Pottera, Matrix, nebo XXX. Nabídka i počet partnerů, s nimiž Eurotel spolupracuje, se bude nadále rozšiřovat.

K využívání Eurotel Video Servisu potřebuje zákazník mobilní telefon podporující tuto službu, přehrávač video sekvencí Oplayer a aktivovanou službu. Prvním mobilním telefonem, který bude podporovat Eurotel Video Servis, je Nokia 7650, v budoucnu se počítá s dalším rozšiřováním nabídky telefonů. Aktivace služby i instalace přehrávače Oplayer je zdarma a lze ji provést jednoduchým odesláním SMS zprávy. S aktivací služby či nastavením mobilního telefonu zákazníkům samozřejmě pomohou v každé značkové prodejně Eurotel, nebo na bezplatných zákaznických linkách Eurotelu.
 
Cena za službu Eurotel Video Servis se skládá z částky za přehrání vybraného videa a  částky za datové připojení, která činí pouhých 0,015 Kč za kB. Například za dvouminutové aktuální zpravodajství České televize zaplatí zákazník 12,90 Kč za přehrání vybraného videa a poplatek za datový přenos, který bude přibližně činit 4 Kč. Aktuální ceny a více informací najdete na internetových stránkách www.eurotel.cz nebo na Eurotel lince *11 nebo na Go lince *88.

Více podrobností zveřejníme na MobilManii zítra.

Diskuze (25) Další článek: 26.11.2002 12:23 Svět hudby zítra končí

Témata článku: EU, Nokia 7650, Mobil, Animovaný film, Falcon, Euro


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10