Eurotel mění i své staré tarify: upřednostňuje platby inkasem

Při dnešním tarifovém zemětřesení Eurotelu k nám proklouzla informace také o změnách některých starších tarifů. Nejedná se o změny nijak razantní, ale je to poněkud neobvyklé. Změny se týkají zákazníků, kteří s Eurotelem uzavřeli smlouvu do 30.9.1997 a používají některý z tehdejších tarifů. Jedná se tedy o tarify Kontakt, Global, Optimum, Business a Start, který je vzhledem ke svému novému jmenovci přejmenován na Start Klasik.

Pokud máte některý z těchto tarifů s aktivací do výše uvedeného data a neplatíte vyúčtování inkasem, bude vám měsíční paušál navýšen o 30 Kč bez DPH. Pokud se chcete nárůstu vyhnout, musíte si inkaso zavést. Jako odměnu pak dostanete naopak 30 Kč bez DPH na měsíčním paušálu slevu oproti původní výši.

Ceny za volání a další služby zůstávají nadále stejné.

Témata článku: Tarify, EU, Euro, Tarif

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18


komerční sdělení

Komerční sdělení