Eurotel na Invexu: vyzkoušejte si 3G

Eurotel bude letos na Invexu prezentovat hlavně připravovanou síť třetí generace. Nemáme zatím ověřeno, že ji na veletrhu uvede do komerčního provozu, formulace ve včerejší tiskové zprávě, není úplně jednoznačná. Sítí UMTS ale v každém případě bude pokryt stánek operátora na brněnském výstavišti.

Hlavní expozice bude umístěna v Pavilonu D, Eurotel bude stánek sdílet s Českým Telecomem. Expozici bude dominovat prezentace služeb 3G pro firemní zákazníky i běžné uživatele. Eurotel představí službu videotelefonování a řadu dalších služeb využívajících rychlé datové připojení. Na stánku budou vystaveny také mobilní telefony a datové karty podporující síť UMTS.

„Ústředním bodem naší prezentace bude technologie UMTS a služby s jejím spuštěním spojené. Jedná se například o videotelefonii, přenos videa v reálném čase nebo rychlý internet. Představeny budou také stávající služby, které však díky této technologii byly zásadně vylepšeny – například WAP portál určený pro služby nové generace nebo stahování kvalitní hudby z široké a aktuální nabídky hudebních titulů. Spuštění této převratné technologie a nabídka zcela nových služeb je dalším důkazem toho, že společnost Eurotel je vedoucím mobilním operátorem v zemi, i z pohledu produktových inovací.,“ uvedl Stanislav Kůra, výkonný ředitel pro strategii a rozvoj produktů, společnosti Eurotel.

T-Mobile se chystá spustit svoji síť UMTS (Internet 4G) už zítra.

Témata článku: EU, 3G, Invex, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan