Eurotel na Invexu: vyzkoušejte si 3G

Eurotel na Invexu: vyzkoušejte si 3G

Eurotel bude letos na Invexu prezentovat hlavně připravovanou síť třetí generace. Nemáme zatím ověřeno, že ji na veletrhu uvede do komerčního provozu, formulace ve včerejší tiskové zprávě, není úplně jednoznačná. Sítí UMTS ale v každém případě bude pokryt stánek operátora na brněnském výstavišti.

Hlavní expozice bude umístěna v Pavilonu D, Eurotel bude stánek sdílet s Českým Telecomem. Expozici bude dominovat prezentace služeb 3G pro firemní zákazníky i běžné uživatele. Eurotel představí službu videotelefonování a řadu dalších služeb využívajících rychlé datové připojení. Na stánku budou vystaveny také mobilní telefony a datové karty podporující síť UMTS.

„Ústředním bodem naší prezentace bude technologie UMTS a služby s jejím spuštěním spojené. Jedná se například o videotelefonii, přenos videa v reálném čase nebo rychlý internet. Představeny budou také stávající služby, které však díky této technologii byly zásadně vylepšeny – například WAP portál určený pro služby nové generace nebo stahování kvalitní hudby z široké a aktuální nabídky hudebních titulů. Spuštění této převratné technologie a nabídka zcela nových služeb je dalším důkazem toho, že společnost Eurotel je vedoucím mobilním operátorem v zemi, i z pohledu produktových inovací.,“ uvedl Stanislav Kůra, výkonný ředitel pro strategii a rozvoj produktů, společnosti Eurotel.

T-Mobile se chystá spustit svoji síť UMTS (Internet 4G) už zítra.

Témata článku: EU, 3G

17 komentářů

Nejnovější komentáře

  • tie 19. 10. 2005 17:52:00
    To je sice pěkný, že se zavádí UMTS, ale podle mě bude většina výhod...
  • Geo 19. 10. 2005 13:50:09
    pro tvou info. v Japonsku už mají 5tou
  • Geo 19. 10. 2005 13:50:07
    pro tvou info. v Japonsku už mají
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení