Eurotel na Invexu: vyzkoušejte si 3G

Eurotel bude letos na Invexu prezentovat hlavně připravovanou síť třetí generace. Nemáme zatím ověřeno, že ji na veletrhu uvede do komerčního provozu, formulace ve včerejší tiskové zprávě, není úplně jednoznačná. Sítí UMTS ale v každém případě bude pokryt stánek operátora na brněnském výstavišti.

Hlavní expozice bude umístěna v Pavilonu D, Eurotel bude stánek sdílet s Českým Telecomem. Expozici bude dominovat prezentace služeb 3G pro firemní zákazníky i běžné uživatele. Eurotel představí službu videotelefonování a řadu dalších služeb využívajících rychlé datové připojení. Na stánku budou vystaveny také mobilní telefony a datové karty podporující síť UMTS.

„Ústředním bodem naší prezentace bude technologie UMTS a služby s jejím spuštěním spojené. Jedná se například o videotelefonii, přenos videa v reálném čase nebo rychlý internet. Představeny budou také stávající služby, které však díky této technologii byly zásadně vylepšeny – například WAP portál určený pro služby nové generace nebo stahování kvalitní hudby z široké a aktuální nabídky hudebních titulů. Spuštění této převratné technologie a nabídka zcela nových služeb je dalším důkazem toho, že společnost Eurotel je vedoucím mobilním operátorem v zemi, i z pohledu produktových inovací.,“ uvedl Stanislav Kůra, výkonný ředitel pro strategii a rozvoj produktů, společnosti Eurotel.

T-Mobile se chystá spustit svoji síť UMTS (Internet 4G) už zítra.

Diskuze (17) Další článek: Vyzkoušeli jsme videotelefonování v 3G síti Eurotelu

Témata článku: 3G, EU, Euro, Invex

Určitě si přečtěte