Eurotel nabídne studentské tarify (oživeno: známe přesné ceny)

Ze zdrojů, které ani v nejmenším nelze nazvat jako oficiální, se k nám donesly informace o dvou chystaných tarifech Eurotelu. Měly by se jmenovat Praktik a Eurotel je začne od října nabízet studentům ve věku 18 až 26 let. Tarify budou mít nízké měsíční paušály a výhodné minutové sazby.

Oba tarify Pratik se budou lišit tím, co jejich majitel bude chtít podstoupit. Když se Eurotelu uváže na dva roky a pořídí si dotovaný telefon za stejných podmínek jako běžní uživatelé (tedy včetně aktivačního poplatku), měsíčně hodně ušetří na paušálním poplatku. Druhý tarif bude možné pořídit i bez dotovaného telefonu a dvouletého úvazku.

Tarify Praktik se nedostanou do běžného ceníku, půjde zřejmě jen o časově omezenou akci. Bude platit od začátku do konce října a studenti se budou muset prokázat potvrzením o studiu nebo průkazem ISIC.

Ale ještě jednou: informace jsou opravdu neoficiální a do začátku října je ještě dost daleko


Oživeno: Během dne se ke mně z různých stran sešla potvrzení, že naše informace o chystaných tarifech jsou správné. Máme už i konkrétní ceny - zřejmě jsou bez DPH:

Eurotel Praktik
měsíční paušál: 150 Kč
volné minuty: 100
volné SMS: 20
hovorné - všechny sítě: 5,70 Kč/min
záznamová služba: 2,00 Kč/min
SMS: 1,70 Kč
 
Eurotel Praktik 2 (Eurotel Praktik Plus)
měsíční paušál: 350 Kč
volné minuty: 100
volne SMS: 20
hovorné - všechny sítě: 5,70 Kč/min
záznamová služba: 2,00 Kč Kč/min
SMS: 1,70 Kč

Poznámka: Údaje o množství volných minut a SMS se rozcházejí. Je možné, že to nakonec bude obráceně - 100 SMS a 20 volných minut.

Témata článku: Tarify, EU, Euro, Tarif

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18