Eurotel nabízí firemním zákazníkům neomezené volání za 399 Kč

Tisková zpráva, Praha, 29. října 2003 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., připravila pro své firemní zákazníky novou službu Eurotel VPN Nonstop, která nabízí neomezené volání v rámci firmy za cenu 399 Kč bez DPH. Eurotel tak pokračuje v realizaci své vytyčené strategie pro letošní rok, zaměřené na uvádění výhodných tarifů pro jednotlivé komunity svých zákazníků. Eurotel VPN Nonstop si mohou firmy aktivovat ke každému telefonnímu číslu, které je součástí firemní VPN sítě. Každé číslo s aktivovaným tarifem Eurotel VPN Nonstop pak volá celý měsíc na ostatní čísla ve VPN síti za 0 Kč/min.

„Jako jediný mobilní operátor na trhu nabízíme neomezené volání nejen v rámci firmy, ale i na 5 dalších čísel , které jsou mimo firemní VPN a zařazeny do služby Eurotel Team,“ říká Zuzana Řezníčková, výkonná ředitelka prodeje společnosti Eurotel. „Svým zákazníkům umožňujeme aktivovat službu Eurotel VPN Nonstop na libovolný počet telefonních čísel uvnitř VPN.“

Eurotel VPN Nonstop nabízí firemním zákazníkům efektivní nástroj pro vnitrofiremní komunikaci. Každý firemní zákazník má nyní možnost volat v rámci své společnosti neomezeně za pevný měsíční paušál. Není tak potřeba omezovat počty hovorů nebo jejich délku.

Službu Eurotel VPN Nonstop si mohou aktivovat do 31. ledna 2004 všichni zákazníci Eurotelu s podepsanou Rámcovou smlouvou a s aktivní službou VPN Basic, VPN Advanced, či Eurotel Team. Zákazník přitom nemusí měnit svůj základní tarif.

Díky své kvalitě, inovativnosti a individuálnímu přístupu si Eurotel dlouhodobě udržuje silnou pozici v segmentu firemních zákazníků. Jak vyplývá z průběžného společného průzkumu telekomunikačních operátorů T-Audit z června 2003, prováděného výzkumnou agenturou AISA, v segmentu firem s více než 6 zaměstnanci si Eurotel udržuje nejvyšší tržní podíl i největší objem tržeb z poskytovaných služeb.

Diskuze (13) Další článek: Několik živých fotografií nových Nokií (oživeno)

Témata článku: EU, Volání, Výkonná ředitelka, Firemní zákazník, Zákaz, Euro, Neomezené volání

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan