Eurotel nabízí firemním zákazníkům neomezené volání za 399 Kč

Eurotel nabízí firemním zákazníkům neomezené volání za 399 Kč

Tisková zpráva, Praha, 29. října 2003 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., připravila pro své firemní zákazníky novou službu Eurotel VPN Nonstop, která nabízí neomezené volání v rámci firmy za cenu 399 Kč bez DPH. Eurotel tak pokračuje v realizaci své vytyčené strategie pro letošní rok, zaměřené na uvádění výhodných tarifů pro jednotlivé komunity svých zákazníků. Eurotel VPN Nonstop si mohou firmy aktivovat ke každému telefonnímu číslu, které je součástí firemní VPN sítě. Každé číslo s aktivovaným tarifem Eurotel VPN Nonstop pak volá celý měsíc na ostatní čísla ve VPN síti za 0 Kč/min.

„Jako jediný mobilní operátor na trhu nabízíme neomezené volání nejen v rámci firmy, ale i na 5 dalších čísel , které jsou mimo firemní VPN a zařazeny do služby Eurotel Team,“ říká Zuzana Řezníčková, výkonná ředitelka prodeje společnosti Eurotel. „Svým zákazníkům umožňujeme aktivovat službu Eurotel VPN Nonstop na libovolný počet telefonních čísel uvnitř VPN.“

Eurotel VPN Nonstop nabízí firemním zákazníkům efektivní nástroj pro vnitrofiremní komunikaci. Každý firemní zákazník má nyní možnost volat v rámci své společnosti neomezeně za pevný měsíční paušál. Není tak potřeba omezovat počty hovorů nebo jejich délku.

Službu Eurotel VPN Nonstop si mohou aktivovat do 31. ledna 2004 všichni zákazníci Eurotelu s podepsanou Rámcovou smlouvou a s aktivní službou VPN Basic, VPN Advanced, či Eurotel Team. Zákazník přitom nemusí měnit svůj základní tarif.

Díky své kvalitě, inovativnosti a individuálnímu přístupu si Eurotel dlouhodobě udržuje silnou pozici v segmentu firemních zákazníků. Jak vyplývá z průběžného společného průzkumu telekomunikačních operátorů T-Audit z června 2003, prováděného výzkumnou agenturou AISA, v segmentu firem s více než 6 zaměstnanci si Eurotel udržuje nejvyšší tržní podíl i největší objem tržeb z poskytovaných služeb.

Témata článku: EU

13 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Albert Zweistein 29. 10. 2003 22:07:24
  Par setsakra zajimavych veci na teto nabidce opravdu je, napr.:
  -...
 • guliver 29. 10. 2003 21:50:42
  700 není k paušálu, ale je to samostatný tarif do ktereho se konvertuje...
 • Marek Lutonský 29. 10. 2003 19:55:25
  Eurotel to má do 31. ledna 2005, akorát o tom v tiskové zprávě nepíše.
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení