Eurotel nabízí firemním zákazníkům Zelenou linku

Tisková zpráva, Praha, 1. dubna 2004 – Společnost Eurotel Praha, spol. s.r.o., je jediným mobilním operátorem v České republice, který obohatil nabídku firemním zákazníkům o službu Eurotel Zelená linka s předvolbou 800. Služba umožňuje klientům těchto společností volat na jejich zelenou linku zdarma. Hovory mohou být směrovány nejen do zákaznického centra firmy, ale i na skupinu mobilních telefonů.

„Služba je významná pro všechny firmy. Umožnit volání zdarma je totiž výhodným řešením nejen pro velké firemní zákazníky, “ říká Michal Knor, ředitel marketingu pro segment firemních zákazníků. „Službu bezplatné linky mohou svým klientům nabídnout bez dalších investic i menší firmy, u nichž se v České republice teprve začínají prosazovat, zatímco v zahraničí je jejich využívání i malými firmami již běžným standardem,“ dodal Michal Knor.

Cena za příchozí volání na Eurotel Zelenou linku z GSM sítí je ve srovnání s jinými provozovateli zelených linek nejlevnější na českém trhu – 3,99 Kč za minutu (bez DPH). Stejnou cenu zákazník zaplatí také za příchozí hovor z pevné linky. V rámci služby lze bez dalších poplatků využít i přesměrování hovorů na skupinu mobilních telefonů v síti Eurotel včetně funkcí pro optimalizaci jejich vytížení.

Zákazník si může vybrat zelenou linku začínající 800 a jedinou podmínkou je, aby koncové číslo bylo z číslovacího plánu přiděleného Eurotelu. Ve srovnání s příjmem běžných příchozích hovorů nevyžaduje služba Eurotel Zelená linka z pohledu zákazníka žádnou změnu. Hovory, které přicházejí na číslo služby s předvolbou 800, jsou automaticky směrovány na koncové číslo nebo na zvolenou sérii čísel v síti Eurotel. Přehled příchozích volání včetně nákladů na jednotlivé hovory může zákazník sledovat měsíčně formou podrobného tištěného nebo elektronického výpisu.

Zelená linka patří mezi efektivní nástroje přímé komunikace firmy se zákazníky a má široké možnosti použití, od nabídky produktů a služeb, zajišťování objednávek, poskytování zákaznického servisu až po organizování různých reklamních akcí a průzkumu trhu. Přispívá tak k posílení prestiže firmy.

Diskuze (6) Další článek: Jak udělat z Motoroly V300 vyšší model V600

Témata článku: EU, Zeleň, Zákaz, Firemní zákazník, Link, Euro


Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

** Střední třída bez zastaralých řešení ** Povedený design dává svou inspiraci hodně najevo ** Zajímavá alternativa, pokud vás Nokie neoslovují

Martin Herodek | 18

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

** 6,5" displej nemusí nezbytně znamenat nepoužitelně velkou plácačku ** Výbava nezklame, až na zastaralý microUSB konektor ** Zásadní inovace nečekejte, ale ve střední třídě to (zatím) nevadí

Martin Herodek | 60

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 20

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 120