Eurotel nabízí mobilní telefony na splátky s navýšením již od 1,9 %

Tisková zpráva, Praha, 4. listopadu 2003 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabízí od 1. listopadu 2003 možnost koupě vybraných telefonů na splátky s navýšením již od 1,9 %, pro firemní zákazníky dokonce pouze již od 1,6 %. Navýšení 1,9 % je procentní vyjádření prodejní ceny včetně DPH a úroků k prodejní ceně včetně DPH a znamená, že zákazník zaplatí pouze o 1,9 %, resp. o 1,6 % navíc oproti pořizovací ceně telefonu při době splácení 4 měsíce.

Pro získání zvýhodněného navýšení stačí být tarifním zákazníkem Eurotelu nejméně šest měsíců, mít dobrou platební morálku a výši měsíčního účtu za každý z posledních tří měsíců alespoň 400 Kč. Vše je vyřízeno ihned na každé značkové prodejně Eurotelu s běžnými doklady (občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas, podnikatelé a firmy i notářsky ověřenou kopii nebo originál výpisu z obchodního rejstříku).

Výhodou této mimořádné půjčky na nákup mobilních telefonů je kromě nízkého navýšení i volba splátkové kalendáře a možnost předčasného splacení na značkové prodejně Eurotel. Vše je vyřízeno ihned bez potvrzení o příjmu a bez ručitele. Zákazník se tak okamžitě stává vlastníkem nového mobilního telefonu.

Smlouvu o půjčce je možné uzavřít i na telefony za zvýhodněné ceny v rámci nabídky Mobil+ se zachováním stávajícího čísla a závazkem na 24 měsíců.

Tato nabídka se nevztahuje na zákazníky předplacených služeb Go a je platná do vyprodání zásob, nejdéle do 31. 1. 2004. Roční procentní sazba nákladů je 10 %.

Diskuze (19) | 04.11.2003 10:20 Ukrytá písmena v obrázcích z MMS

Témata článku: EU, Telefony, Řidičský průkaz, Euro, Telefon, Mobilní telefon, Mobil

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v lednu 2018 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v lednu 2018 můžete koupit

** Vybíráme největší mobilní hity v několika kategoriích ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý ** Své místo mají i tablety a tlačítkové telefony

3.  1.  2018 | Láska Jan | 8

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14