Eurotel nabízí nižší cenu volání do pevné sítě a zvýhodněnou nabídku mobilních telefonů

Speciální nabídka Eurotelu pro snadnější mobilní komunikaci po povodních

Do konce září nabízí Eurotel nižší cenu volání do pevné sítě a zvýhodněnou nabídku mobilních telefonů

Praha, 20. května 2002 – Od dnešního dne do konce září 2002 přináší společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. speciální nabídku, která zahrnuje zvýhodněné volání do pevné sítě i mobilní telefony Eurotel a Go sady za symbolické ceny.

„V souvislosti se záplavami, které postihly celou Českou republiku, chce Eurotel pomoci všem, kteří byli přírodní pohromou přímo i nepřímo postiženi. Proto kromě ostatních aktivit, jakými jsou například sbírka obětem záplav nebo úzká spolupráce s integrovaným záchranným systémem, připravil Eurotel sadu cenově orientovaných zvýhodnění“, uvádí Jana Štumpová - Konicarová, ředitelka marketingu Eurotelu.

Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou až do 30. 9. 2002 volat na pevné linky v rámci ČR za stejnou sníženou sazbu, jaká je účtována při spojení do mobilní sítě Eurotel. Cena hovoru je závislá na aktuálním tarifu, který zákazník využívá. „Účtováním výhodnější sazby Eurotel – Eurotel chceme vyjít vstříc všem našim zákazníkům, kteří musí být v současné době intenzivněji v kontaktu s nejrůznějšími státními institucemi, sociálními úřady, pojišťovnami, bankami a dalšími organizacemi,“ dodává Jana Štumpová - Konicarová.

Vzhledem k tomu, že mnoho občanů musí nyní spoléhat ve větší míře hlavně na mobilní telefon, připravil Eurotel speciální nabídku přístrojů za symbolické ceny. Zájemci mohou nový mobilní telefon Eurotel získat za speciální cenu 1 Kč včetně aktivačního poplatku. V nabídce jsou přístroje Philips Azalis, Sony CMD – J6, Alcatel OT 501 nebo Alcatel OT 301. Mobilní telefon Nokia 3410 je nabízen za 2495 Kč. Všechny ceny zahrnují DPH a jsou podmíněny 24měsíční smlouvou se společností Eurotel a aktivací tarifu Optimum (nebo vyššího tarifu) po dobu 6 měsíců.

Až do konce září je prodloužena současná speciální letní nabídka. Malá Go sada obsahuje Go SIM kartu s Juice přednabitou na 50 Kč. Je možné ji zakoupit jen za 150 Kč ve všech prodejních místech Eurotelu. V období od 20. 8. do 15. 9. 2002 navíc Eurotel připravil nabídku Go sady s telefonem Siemens A35 za 1995 Kč. Tato Go sada bude v prodeji pouze ve značkových prodejnách Eurotel a Go Shopech.

Témata článku: EU, Nokia 3410, Siemens A35/A36, Sony CMD-J6, Státní instituce, Volání, Mobil, Euro, Telefon, Mobilní telefon, Úzká spolupráce

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24