Eurotel nabízí nižší cenu volání do pevné sítě a zvýhodněnou nabídku mobilních telefonů

Eurotel nabízí nižší cenu volání do pevné sítě a zvýhodněnou nabídku mobilních telefonů

Speciální nabídka Eurotelu pro snadnější mobilní komunikaci po povodních

Do konce září nabízí Eurotel nižší cenu volání do pevné sítě a zvýhodněnou nabídku mobilních telefonů

Praha, 20. května 2002 – Od dnešního dne do konce září 2002 přináší společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. speciální nabídku, která zahrnuje zvýhodněné volání do pevné sítě i mobilní telefony Eurotel a Go sady za symbolické ceny.

„V souvislosti se záplavami, které postihly celou Českou republiku, chce Eurotel pomoci všem, kteří byli přírodní pohromou přímo i nepřímo postiženi. Proto kromě ostatních aktivit, jakými jsou například sbírka obětem záplav nebo úzká spolupráce s integrovaným záchranným systémem, připravil Eurotel sadu cenově orientovaných zvýhodnění“, uvádí Jana Štumpová - Konicarová, ředitelka marketingu Eurotelu.

Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou až do 30. 9. 2002 volat na pevné linky v rámci ČR za stejnou sníženou sazbu, jaká je účtována při spojení do mobilní sítě Eurotel. Cena hovoru je závislá na aktuálním tarifu, který zákazník využívá. „Účtováním výhodnější sazby Eurotel – Eurotel chceme vyjít vstříc všem našim zákazníkům, kteří musí být v současné době intenzivněji v kontaktu s nejrůznějšími státními institucemi, sociálními úřady, pojišťovnami, bankami a dalšími organizacemi,“ dodává Jana Štumpová - Konicarová.

Vzhledem k tomu, že mnoho občanů musí nyní spoléhat ve větší míře hlavně na mobilní telefon, připravil Eurotel speciální nabídku přístrojů za symbolické ceny. Zájemci mohou nový mobilní telefon Eurotel získat za speciální cenu 1 Kč včetně aktivačního poplatku. V nabídce jsou přístroje Philips Azalis, Sony CMD – J6, Alcatel OT 501 nebo Alcatel OT 301. Mobilní telefon Nokia 3410 je nabízen za 2495 Kč. Všechny ceny zahrnují DPH a jsou podmíněny 24měsíční smlouvou se společností Eurotel a aktivací tarifu Optimum (nebo vyššího tarifu) po dobu 6 měsíců.

Až do konce září je prodloužena současná speciální letní nabídka. Malá Go sada obsahuje Go SIM kartu s Juice přednabitou na 50 Kč. Je možné ji zakoupit jen za 150 Kč ve všech prodejních místech Eurotelu. V období od 20. 8. do 15. 9. 2002 navíc Eurotel připravil nabídku Go sady s telefonem Siemens A35 za 1995 Kč. Tato Go sada bude v prodeji pouze ve značkových prodejnách Eurotel a Go Shopech.

Témata článku: EU, Nokia 3410, Siemens A35/A36, Sony CMD-J6

24 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Martin Kalián 27. 8. 2002 16:15:10

    Ani já nejsem z ET, používám všechny operátory více než aktivně a musím...

  • Petr 26. 8. 2002 0:05:52
    Je možné mít od začátku jakýkoliv tarif. Za telefon i aktivaci zaplatíte...
  • Albertus 22. 8. 2002 20:11:55

    Eurotel má skvělý tarify ! A proto mám radši dvě Dohody s Oskarem.

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení