Eurotel nabízí nový modem pro CDMA

V nabídce Eurotelu se objevil nový modem pro datovou síť CDMA. Zákazníci tak již nebudou odkázání pouze na jediný přístroj s označením GPC-6420, jehož první dodávky byly velmi poruchové a někteří zákazníci s ním nejsou spokojeni stále. Modem zůstává nadále v nabídce, jeho nedotovaná cena je 6 995 Kč, s úvazkem vyjde na jednu korunu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
GPC-6420

Nově nabízený modem AnyDATA ADU E100H je dražší. Bez úvazku stojí 9 995 Kč, ale dotovaný je rovněž za jednu korunu. Modem je modrý a rozhodně elegantnější než starší model, chybí mu ale informační displej, který nahrazují diody. Rozměry přístroje jsou 100 × 56 × 14 mm. Lithium-iontový akumulátor s kapacitou 1500 mAh je zjevně odnímatelný, protože s ním tloušťka přístroje vzroste na 25 mm a hmotnost se zvýší z 61 g na 124 g.

Klepněte pro větší obrázek 
Nový modem AnyDATA ADU E100H

Modem se připojuje do USB konektoru počítače, k dispozici jsou drivery pro operační systém Windows XP a 2000. Eurotel dále uvádí, že umožňuje stahování dat rychlostí do 2,3 Mb/s a posílání do 153 kb/s. V balení najdete samozřejmě i anténu a nabíječku.

Diskuze (13) Další článek: Oskar odpovídá: proč se změnilo čerpání volných minut?

Témata článku: EU, CDMA, Modem, Nový modem, Euro

Určitě si přečtěte