Eurotel nabízí nový modem pro CDMA

V nabídce Eurotelu se objevil nový modem pro datovou síť CDMA. Zákazníci tak již nebudou odkázání pouze na jediný přístroj s označením GPC-6420, jehož první dodávky byly velmi poruchové a někteří zákazníci s ním nejsou spokojeni stále. Modem zůstává nadále v nabídce, jeho nedotovaná cena je 6 995 Kč, s úvazkem vyjde na jednu korunu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
GPC-6420

Nově nabízený modem AnyDATA ADU E100H je dražší. Bez úvazku stojí 9 995 Kč, ale dotovaný je rovněž za jednu korunu. Modem je modrý a rozhodně elegantnější než starší model, chybí mu ale informační displej, který nahrazují diody. Rozměry přístroje jsou 100 × 56 × 14 mm. Lithium-iontový akumulátor s kapacitou 1500 mAh je zjevně odnímatelný, protože s ním tloušťka přístroje vzroste na 25 mm a hmotnost se zvýší z 61 g na 124 g.

Klepněte pro větší obrázek 
Nový modem AnyDATA ADU E100H

Modem se připojuje do USB konektoru počítače, k dispozici jsou drivery pro operační systém Windows XP a 2000. Eurotel dále uvádí, že umožňuje stahování dat rychlostí do 2,3 Mb/s a posílání do 153 kb/s. V balení najdete samozřejmě i anténu a nabíječku.

Témata článku: EU, CDMA, Modem, Euro

Určitě si přečtěte

Moto Gamepad: modulární rozšíření přiblíží smartphone herní konzoli [vyzkoušeno]

Moto Gamepad: modulární rozšíření přiblíží smartphone herní konzoli [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme další z přídavných Moto Modů ** Moto Gamepad nabídne lepší herní zážitek a baterii navíc ** Ovládá i prostředí smartphonu, ale na klasický gamepad nemá

9.  11.  2017 | Vrbacký Jakub | 7

Také Vodafone nabídne Pevný internet přes LTE

Také Vodafone nabídne Pevný internet přes LTE

23.  10.  2017 | Láska Jan | 57

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44