Eurotel nabízí slevu na mobil za Benefit body

Eurotel před chvílí rozeslal tiskovou zprávu. Týká se zejména nových Top balíků, o kterých jsme ale už několikrát psali, proto už nemá smysl opakovat známé věci. Další nová služba se ale týká věrnostního programu Benefit, jehož členové mohou až do konce června získat mobil ze speciální nabídky za výhodnější cenu. Ale nechejme mluvit Eurotel a jeho zprávu:

Mobil o třetinu výhodněji

Další speciální akci nabízí také věrnostní program Benefit. Jeho členové si mohou od května do konce července 2004 pořídit svůj vysněný mobilní telefon ze speciální nabídky za Benefit body až o 30 % výhodněji. Např. poukázku na slevu při koupi telefonu v hodnotě 1000 Kč získají už za 1750 bodů. Je to jednoduché – jediné, co musí člen Benefitu udělat, je zajít na značkovou prodejnu, vybrat si svůj nový telefon,  a hodnota poukázky mu bude odečtena od ceny telefonu.

V současnosti má Benefit program přes 700 000 spokojených členů. Zákazníci získávají body tím, že volají, posílají SMS, emaily nebo datové soubory. Body je pak možné proměnit za mobilní telefony, volné minuty pro volání, či SMS zprávy. Kromě odměn z nabídky Eurotelu si mohou členové vybrat ze široké nabídky od více než 70 partnerů, kteří nabízejí od pohonných hmot přes kosmetiku až po vstupenky na kulturní akce.

Témata článku: EU, Mobil, Kulturní akce, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24