Eurotel nabízí slevu na mobil za Benefit body

Eurotel před chvílí rozeslal tiskovou zprávu. Týká se zejména nových Top balíků, o kterých jsme ale už několikrát psali, proto už nemá smysl opakovat známé věci. Další nová služba se ale týká věrnostního programu Benefit, jehož členové mohou až do konce června získat mobil ze speciální nabídky za výhodnější cenu. Ale nechejme mluvit Eurotel a jeho zprávu:

Mobil o třetinu výhodněji

Další speciální akci nabízí také věrnostní program Benefit. Jeho členové si mohou od května do konce července 2004 pořídit svůj vysněný mobilní telefon ze speciální nabídky za Benefit body až o 30 % výhodněji. Např. poukázku na slevu při koupi telefonu v hodnotě 1000 Kč získají už za 1750 bodů. Je to jednoduché – jediné, co musí člen Benefitu udělat, je zajít na značkovou prodejnu, vybrat si svůj nový telefon,  a hodnota poukázky mu bude odečtena od ceny telefonu.

V současnosti má Benefit program přes 700 000 spokojených členů. Zákazníci získávají body tím, že volají, posílají SMS, emaily nebo datové soubory. Body je pak možné proměnit za mobilní telefony, volné minuty pro volání, či SMS zprávy. Kromě odměn z nabídky Eurotelu si mohou členové vybrat ze široké nabídky od více než 70 partnerů, kteří nabízejí od pohonných hmot přes kosmetiku až po vstupenky na kulturní akce.

Diskuze (13) Další článek: Žebříčky: nejlevnější současné mobily

Témata článku: EU, Mobil, Bod, Kulturní akce, Euro

Určitě si přečtěte