Eurotel něco chystá – ale co to bude?

Eurotel těsně před koncem roku spustil reklamní kampaň upozorňující na novou službu, která bude spuštěna koncem roku. Reklamní spot můžete zaslechnout v rádiích, na internetových stránkách se prohánějí bannery. Tvrdí, že se již za několik dnů dočkáte a že to, o čem jste zatím snili, může mít nyní každý; navíc na měsíc zdarma. Po klepnutí na internetovou reklamu se dostanete na stránku Eurotelu věnovanou CDMA.

Nemůžeme bohužel nabídnout žádné odhalení, nemáme ověřené informace, o co půjde. Rovnou se nabízí Push to talk, kterou Eurotel oznámil minulý týden a komerční nabídku slíbil na začátek roku. Je to ale opravdu služba, o které všichni snili? Mohlo by jít také o rozšířené pokrytí služby Data Express (CDMA) s akční nabídkou měsíce zdarma; napovídá tomu odkaz, na který se dostanete klepnutím na banner. Anebo nás Eurotel překvapí něčím úplně novým?

Ve Fóru už na toto téma najdete několik diskusí:

Kdyby měl někdo přesnější informace, můj e-mail je samozřejmě k dispozici.


Oživeno 13.32: V diskusi najdete příspěvek s částí dokumentu, o kterém nepochybujeme, že jde o dealerské informace, které Eurotel pravidelně posílá svým prodejcům. Akce se týká opravdu CDMA a platí po celý leden a únor. Každý zákazník, který si v tomto období objedná službu Data Express, bud emít třetí měsíc provozu zdarma. Zároveň bude až do konce února prodloužena akce se čtrnáctidenní zkušební lhůtou, kdy zákazník může odstoupit od smlouvy.

Témata článku: EU, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24