Eurotel něco chystá – ale co to bude?

Eurotel těsně před koncem roku spustil reklamní kampaň upozorňující na novou službu, která bude spuštěna koncem roku. Reklamní spot můžete zaslechnout v rádiích, na internetových stránkách se prohánějí bannery. Tvrdí, že se již za několik dnů dočkáte a že to, o čem jste zatím snili, může mít nyní každý; navíc na měsíc zdarma. Po klepnutí na internetovou reklamu se dostanete na stránku Eurotelu věnovanou CDMA.

Nemůžeme bohužel nabídnout žádné odhalení, nemáme ověřené informace, o co půjde. Rovnou se nabízí Push to talk, kterou Eurotel oznámil minulý týden a komerční nabídku slíbil na začátek roku. Je to ale opravdu služba, o které všichni snili? Mohlo by jít také o rozšířené pokrytí služby Data Express (CDMA) s akční nabídkou měsíce zdarma; napovídá tomu odkaz, na který se dostanete klepnutím na banner. Anebo nás Eurotel překvapí něčím úplně novým?

Ve Fóru už na toto téma najdete několik diskusí:

Kdyby měl někdo přesnější informace, můj e-mail je samozřejmě k dispozici.


Oživeno 13.32: V diskusi najdete příspěvek s částí dokumentu, o kterém nepochybujeme, že jde o dealerské informace, které Eurotel pravidelně posílá svým prodejcům. Akce se týká opravdu CDMA a platí po celý leden a únor. Každý zákazník, který si v tomto období objedná službu Data Express, bud emít třetí měsíc provozu zdarma. Zároveň bude až do konce února prodloužena akce se čtrnáctidenní zkušební lhůtou, kdy zákazník může odstoupit od smlouvy.

Diskuze (32) Další článek: Bluetoothové sluchátko přímo od Sony

Témata článku: EU, Euro

Určitě si přečtěte