Eurotel: neomezené volání o víkendech

Eurotel nabízí pro všechny své zákazníky, jak paušální, tak předplacené, "bezplatné" víkendové volání do vlastní sítě (neomezené volání v rámci jednorázového poplatku). Pro paušální zákazníky je to nyní novinka, pro Go zákazníky byla služba prodloužena bez omezení až do odvolání. Pokud využíváte paušální tarif i předplacenku Go, tak výhodněji vychází služba pro paušální zákazníky, nejen cenově, ale i tím, že se vztahuje na státní svátky.

Paušální zákazníci

Paušální zákazníci si službu Víkendového volání zdarma mohou užívat za měsíční poplatek 185,64 Kč, navíc mohou s touto službou bezplatně volat do vlastní sítě také o státních svátcích. Po aktivaci služby je možné její zrušení provést nejdříve až po 30 dnech, volání zdarma je uplatňováno až po vyčerpání volných minut z tarifu či TOP Balíčků. Aktivaci i deaktivaci služby můžete provést pomocí operátora infolinky *11, službu si nemohou aktivovat zákazníci tarifů Eurotel Start, Eurotel Individual a Eurotel Pohoda. Služba má prozatím omezenou platnost do konce roku.

Předplacené karty Go

U Go zákazníků služba platí výhradně o víkendech do vlastní sítě, za službu se platí víkendový poplatek 50 Kč za oba dny, který je automaticky do deaktivace služby strháván z kreditu každý týden. Aktivaci služby je možné provést buď pomocí hlasového systému infolinky *44 nebo přes SMS ve tvaru VIKEND poslané na číslo 999151. Deaktivace proběhne po zaslání textovky VIKEND D na stejné číslo. Služba platí do odvolání.

Témata článku: EU, Volání, Eurotel Start, Euro, Neomezené volání, Víkend

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24