Eurotel: obrázkové symboly skupin volajících

Od 1.6.2002 Připravil Eurotel novou službu v rámci skupiny služeb Vyzváněcí tóny, originální loga a obrázkové SMS – Symbol skupiny. Díky ní si může zákazník objednat obrázek, který lze na vybraných telefonech Nokia přiřadit ke skupinám volajících. U telefonů Nokia je možné telefonní čísla v seznamu rozdělit do určitých skupin volajících. Pokud volá někdo z této skupiny, zobrazí se na displeji se jménem volajícího také symbol skupiny. A právě tento obrázek si mohou zákazníci objednat pomocí SMS ve formátu SKUP číslo symbolu a odeslat na číslo 999111. Jako symbol skupiny si mohou objednat jak připravené obrázky pro Symbol skupiny, tak jakýkoliv obrázek z široké nabídky LOGO operátora. Místo klíčového slova LOGO však musí použít SKUP.

Objednání obrázkového symbolu je možné formou SMS, nebo přes Juice Easy v sekci Můj Juice. Pokud chce zákazník symbol skupiny odeslat na jiný telefon, zadá klíčové slovo SKUP, číslo telefonu v mezinárodním formátu, na který ho chcete odeslat a vybraný číselný kód. Cena obrázkového symbolu skupiny volajících je 14,90 Kč, pro uživatele Go včetně DPH, pro tarifní zákazníky je cena bez DPH.

Váš názor | Eurotel: fotbal i volby v mobilu

Témata článku: EU, Euro, Obr

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan