Eurotel: poslouchejte hudbu v mobilu!

Společnost Eurotel v rámci inovace svých wapových a SMS služeb rozšířila kromě Mobilního průvodce také svoji Juice Hitparádu. V té jste mohli doposud nalézt informace o jednotlivých písničkách, možnost hlasovat pro svůj nejoblíbenější hit a nebo jste si mohli poslechnout svoji oblíbenou písničku přímo v mobilu. V Juice Hitparádě jste ale mohli nalézt pouze ty písničky, které produkovala společnost BMG, přičemž nabídka byla rozšiřována vždy o 30 písniček měsíčně.

A teď k těm novinkám – od června můžete přistupovat k Hitparádě jak pomocí WAPu, tak pomocí aplikace Juice Easy a nebo přímo zasláním SMS na číslo 999111. Dalším způsobem, jak se k Hitparádě dostat, je pak zavolání na číslo 0607 007 007, kde se pomocí automatického konverzačního systému můžete pohybovat v menu stejně, jako byste byli na WAPu. Za volání na číslo 0607 007 007 se platí speciální sazba 7 Kč za vstupní poplatek + 3 Kč/min.

Kromě samotného poslechu písničky na čísle 0607 007 007 a nebo přímo na daném čísle pro konkrétní písničku (to se dozvíte na WAPu, Juice Easy a nebo pomocí InfoTextu) si však můžete nechat poslat také vámi vybranou písničkou jako vyzváněcí melodii (prozatím jen pro telefon Nokia). Za tu pak zaplatíte poplatek ve výši 14,90 Kč.

Pokud vás Eurotel Hitparáda zaujala, pak vás určitě potěší také to, že od června v ní naleznete písničky také od vydavatelství EMI, Sony Music a Universal Music. Měsíčně jich pak v Hitparádě přibude rovná padesátka.

 

Témata článku: EU, Euro, Mobil

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24