Eurotel pozastavil prodej Kombi karet

Eurotel počátkem července zcela pozastavil prodej Eurotel Kombi karty. To je SIM karta pro dvě telefonní čísla se speciální SIM Toolkitovou aplikací umožňující automatické přesměrování hovorů z jednoho čísla na druhé (toto přesměrování je přitom zdarma). Důvody pro to jsou podle našich informací dva. První hovoří o tom, že stávající Kombi karta nespolupracovala s některými typy telefonů – a druhý je ten, že Eurotel chystá novou Kombi kartu, která bude patrně nabízet i další uživatelské funkce.

Tisková mluvčí Eurotelu, Diana Dobálová, k tomu uvedla následující:

"V současné době probíhá zásadní změna v systémech, zpracovávajících prodej Kombi karet. Cílem těchto úprav je optimalizovat interní procesy a důkladně otestovat funkčnost Kombi karet s různými typy firmwaru. Během července a srpna 2004 nejsou Kombi karty proaktivně nabízeny našim novým zákazníkům proto, aby se s jistotou zamezilo případným problémům při aktivování a zavedení této služby. Rozhodnutí o obnovení standardního prodeje očekáváme v průběhu září 2004. Toto omezení se netýká stávajících zákazníků, včetně IZS a armády. Funkčnost existujících karet zůstává nezměněna."

Témata článku: EU, Prodej, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24