Eurotel představil nové datové tarify

Eurotel dnes představil nové datové tarify. Již na první pohled je znát, že se snažil o maximální zjednodušení nabídky, aby se dostala v širší míře i k zákazníkům, kteří se v oblasti mobilního internetu příliš neorientují. Tarif si vyberete podle svých potřeb, nikoli podle technologie připojení. Nové tarify je možné aktivovat od dnešního dne.

Nabídka je založena na čtyřech profilech, vybrat si můžete zde. Nových tarifů je tedy stejný počet:

 • Internet Mobil: je určen zákazníkům, kteří potřebují neomezený přístup k internetu, ať jsou kdekoli. Připojení je realizováno přes GPRS/EDGE a může proto dosahovat rychlosti až 180 kb/s. Měsíční paušální poplatek při podpisu smlouvy na 12 měsíců činí 713 Kč, při dvouletém úvazku jen 653 Kč. Pokud se rozhodnete využít služby bez závazku, zaplatíte 772 Kč.
  Podrobné podmínky k tomuto tarifu najdete zde.
 • Internet Doma: do této kategorie spadá připojení prostřednictvím ADSL nebo WiFi. Jak tedy i název napovídá, nejedná se o mobilní připojení k internetu, přestože se dá WiFi za částečně mobilní považovat. Rychlost připojení může dosáhnout až 500 kb/s. Cena je opět závislá na závazku vůči Eurotelu. Při podpisu smlouvy na 12 měsíců zaplatíte 832 Kč, při objednání služby bez závazku 951 Kč.
  Podrobné podmínky k tomuto tarifu najdete zde.
 • Internet Business: pokud vyžadujete rychlé připojení k internetu na cestách i v kanceláři či doma, je tento tarif určený právě vám. Kombinuje připojení prostřednictvím CDMA, ADSL a WiFi. Rychlost připojení tak může teoreticky dosáhnout až 1024 kb/s. Při podpisu smlouvy na jeden rok zaplatíte za tento tarif 951 Kč, objednání bez závazku vás přijde na 1070 Kč.
  Podrobné podmínky k tomuto tarifu najdete zde.
 • Internet Kombi: tarif kombi je určen pro náročné uživatele, kteří vyžadují připojení k internetu odkudkoli a pokud je to možné tak vysokorychlostní. Již název tarifu napovídá, že kombinuje přístup k internetu ze všech možných způsobů: GPRS/EDGE, CDMA, ADSL i WiFi. Nejvyšším nárokům odpovídá také nejvyšší cena. Při podepsání smlouvy na 12 měsíců zaplatíte 1189 Kč, bez závazku pak 1308 Kč měsíčně.
  Podrobné podmínky k tomuto tarifu najdete zde.

Témata článku: Tarify, EU, Tarif, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18