Eurotel představil zbrusu nové Go tarify!

Eurotel představil zbrusu nové Go tarify!

Eurotel dnes podle očekávání představil kompletní novou nabídku tarifů k předplacené službě Go. Akci stylově nazval ReGonstrukce. Kromě tarifů nabízí také nový věrnostní program a Go sady za akční ceny.


Nové tarify začnou platit od 3. dubna a budou tři:

Go TXT

Tarif pro zákazníky, kteří upřednostňují komunikaci prostřednictvím zpráv. Cena za volání i za posílání SMS a MMS zprávy je stejná po celý den. Při volání do sítě Eurotelu zaplatí zákazníci 5,90 Kč/min, při volání do ostatních sítí a na pevnou linku 7,40 Kč/min. Velmi atraktivní jsou u tohoto tarifu ceny za zasílání SMS a MMS zpráv, a to pouhé 2 Kč za SMS zprávu a 6,90 Kč za MMS zprávu.

Další výhodou tohoto tarifu je možnost volby jednoho vybraného čísla, na které mohou zákazníci posílat neomezené množství SMS zpráv zdarma. Tento týdenní balíček je až do konce dubna nabízen zdarma. Poté zákazníci za jeho aktivaci a využívání zaplatí 35 Kč týdně.

Eurotel Go MIX

Druhý tarif je určen pro zákazníky, kteří často a pravidelně dobíjejí svůj kredit. Tarif umožňuje zákazníkům, aby se sami rozhodli, kolik zaplatí v následujícím měsíci za telefonování a zasílání SMS zpráv a získali tak možnost při častém dobíjení ušetřit významné částky. Při dobití kreditu celkovou částkou alespoň 400 Kč v jednom měsíci, získají v následujícím měsíci automaticky nárok na zvýhodněné ceny za volání a posílání SMS zpráv. Díky tomu mohou zákazníci posílat SMS již za 1,40 Kč a volat za 3,60 Kč/min do sítě Eurotelu po celý den. Ostatní ceny jsou uvedeny v tabulce:

měsíční dobití volání zprávy
Eurotel ostatní sítě a
pevná linka
SMS MMS
400 Kč a více 3,60 Kč/min 6,80 Kč/min 1,40 Kč 9,50 Kč
0 – 399 Kč 6,30 Kč/min 7,30 Kč/min 2,80 Kč 9,50 Kč

Eurotel Fajn

Tarif Eurotel Fajn je určen pro ty, kteří často volají, posílají SMS zprávy do všech sítí, volají do zahraničí a přitom se nechtějí vázat smlouvou. I pro ně jsou připraveny ceny, které jsou po celý den stejné. Navíc jsou stejné jak pro volání do sítě Eurotelu, tak pro volání do ostatních sítí a pevné sítě. Za volání zaplatí zákazníci 5,50 Kč/min, za zaslání SMS zprávy 3,20 Kč a za MMS zprávu 9,50 Kč.

K tomuto tarifu je ideálním doplňkem služba Víkendová volání zdarma. Jde o balíček víkendového volání v ceně 50 Kč, díky kterému lze volat v síti Eurotelu po celý víkend zadarmo. S tarifem Eurotel Fajn mohou zákazníci také výhodně volat do vybraných zahraničních zemí. V rámci služby Net Call *55 zaplatí např. při volání na Slovensko 3,90 Kč/min, do Ruska 4,90 Kč/min, Polska či Velké Británie 7,90 Kč.


SIM karty s novými tarify za 45 Kč, při přechodu od konkurence zdarma

Pro nové zákazníky jsou připraveny dvě Go sady s přednastavenými tarify Go TXT a Eurotel Fajn. Go sadu s tarifem Go TXT mohou zákazníci zakoupit za 95 Kč. Tato Go sada obsahuje navíc padesátikorunový vstupní kredit. To znamená, že SIM karta stojí 45 Kč. Sada s tarifem Eurotel Fajn stojí 245 Kč a obsahuje vstupní kredit ve výši 200 Kč. Zákazník tedy zaplatí za SIM kartu také 45 Kč. Pro zákazníky, kteří se rozhodnou přejít k Eurotelu od konkurenčních operátorů i s telefonním číslem, je připravena akční nabídka, v rámci které získají SIM kartu zdarma. Zákazníci zaplatí pouze vstupní kredit ve výši 300 Kč.

Přechod mezi tarify

Zákazníci při přechodu z dosavadních tarifů na nové tarify nezaplatí žádný poplatek. Během celého dubna mají také možnost si vyzkoušet všechny nové tarify, aniž by museli při přechodu mezi nimi cokoli platit. Od 1. května pak bude první přechod z tarifu na tarif zdarma a za každý další přechod bude účtován poplatek 95 Kč.

Go Bod Plus

Od 3. dubna také platí pro zákazníky předplacených služeb inovovaný věrnostní program, v rámci kterého mohou zákazníci získat až 40% bonus na dobití. Po bezplatném přihlášení do programu pomocí SMS zprávy ve tvaru “GOBOD P“ odeslané na číslo 999220 získávají zákazníci za každé dobití kreditu body (1 Kč = 1 bod). Další body zákazníci získávají za svou věrnost Eurotelu. Čím déle používají svou SIM kartu od Eurotelu a čím více dobíjejí svůj kredit, tím více získávají věrnostních bodů, které mohou následující měsíc využít k dobití svého kreditu.

Témata článku: Tarify, EU

98 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Bobo 6. 4. 2006 21:25:12
    Přečti si to pokrytí. http://www.gsmweb.cz/clanky/clanek.php?id=38
  • nechapu to 2. 4. 2006 21:34:54
    nez kdyz budu volat kamasovy za rohem kde je at sebou hejbne hrozny mrdky...
  • Rada.K, Rada.K 31. 3. 2006 17:07:18
    Prodej mi je Dám za ně tak litr - po...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení