Eurotel přichází s novou a chytřejší SIM kartou

V nejbližších dnech nabídne Eurotel svým zákazníkům novou generaci SIM karet pod názvem SMART. Tyto vylepšené karty budou k dispozici jak pro tarifní zákazníky, tak pro uživatele předplacené služby Go. Karta nabízí 250 míst v telefonním seznamu, poplatek za její výměnu bude činit 400 Kč.

Nová SIM karta SMART přináší zlepšení na poli bankovních operací, a toa prostřednictvím Eurotel GSM bankingu. Díky funkci uložení až tří vzorových příkazů nebo možnosti opakované kontroly příkazu před jeho odesláním by mělo být ovládání bankovního účtu přehlednější a pohodlnější. Novinkou je také volba uložení až 3 potvrzujících zpráv z banky do zvláštního archívu, nebo jejich zaslání na jiný mobilní telefon. Nová SIM karta Eurotelu nabízí ovládání až patnácti bankovních účtů.

To ale není všechno, SMART karta nabízí i další nové funkce. Díky aplikaci Personal SMS si můžou zákazníci posílat textovky chráněné speciálním PIN kódem. Podmínkou je používání SMART karty oběma stranami. Pokud zákazník odešle chráněnou zprávu na SIM kartu, která tuto službu nepodporuje, zpráva bude převedena na standardní formát. Aplikace umožňuje i vytvoření tajného telefonního seznamu. Aktivace služby Personal SMS bude stát 50 Kč. Odeslání jedné Personal SMS se pak prodraží o korunu dle tarifu zákazníka.

Další vychytávkou nové SIM karty je aplikace PIN manažer. Ta představuje bezpečnou schránku pro ukládání bezpečnostních kódů na SIM kartě. Uložit tak lze až 15 údajů, kterými můžou být například PIN kódy bankovních karet, rodná čísla, číslá účtů, přístupová hesla atd. Samotný přístup k datům je chráněn PIN kódem, zprovoznění této služby vyjde rovněž na padesát korun.

Diskuze (28) Další článek: Oficiálně: Oskar má dvě čísla na jedné SIM

Témata článku: EU, SIM, Karta, Euro, Speciální pin


Určitě si přečtěte