Eurotel prodlužuje, zkracuje a zase prodlužuje, jako Béda Trávníček

Jistě si všichni pamatujeme, jak před pár měsíci Eurotel spustil akci, kdy se rozhodl, že bude dávat ke každým novým aktivacím paušálních tarifů navíc volné minuty.

Připomeňme, že této nabídky mohli využít zákazníci, kteří si aktivují v síti Eurotel nové číslo s jedním z tarifů Bronz, Silver, Gold, Platinum a Diamant nebo přejdou se svým stávajícím číslem z předplacenky nebo od konkurence.

Zákazník obdrží k aktivaci volné minuty navíc do všech sítí po celý den a také pouze na víkendy podle následujícího rozdělení:

Název tarifu volné minuty
měsíčně navíc na víkend/na období
volné minuty měsíčně navíc
po celý týden/na období
Diamant, Diamant MAX

100/12 měsíců

400/12 měsíců

Platinum, Platinum MAX

100/12 měsíců

400/12 měsíců

Gold, Gold MAX

100/12 měsíců

100/12 měsíců

Silver, Silver MAX

100/6 měsíců

15/12 měsíců

Bronz, Bronz MAX

0/0

15/12 měsíců

Pokud zákazník po zřízení tarifu přejde na tarif nižší, tak ztrácí dále nárok na získané volné minuty navíc, při přechodu na vyšší tarif, zůstává zákazníkovi nabídka aktuální.

Tato akce platila původně do konce května, poté byla již začátkem června prodloužena až do jeho konce. Ale světe div se, okolo 15. června začaly médii kolovat reklamy Eurotelu, že se již blíží konec této nabídky 22. června bude ukončena.

Eurotel zvolil stejně „průhledné“ lákání zákazníků, jako Béda Trávníček v reklamách prodejce zahradní techniky. Zákazníci jsou pochopitelně nejaktivnější těsně před koncem akce a proto je lepší udělat konce hned dva. Že se jedná o falešný poplach bylo celkem jasné. Operátorovi totiž chvilku trvalo, než změnil datum ukončení akce na svých internetových stránkách, ale pozorným zákazníkům jistě neuniklo, že v podrobném ceníku nabízeném ve formátu PDF (ceník je aktualizovaný 1. června) je stále datum ukončení akce až 30. června.

V reklamách nyní koluje, že je akce pro velký úspěch znovu prodloužena až do 30. června. Pokud tedy chcete nabídky využít, ještě týden můžete.

Diskuze (16) Další článek: S Twist kartou budete za hranicemi volat levněji a psát za 5 Kč

Témata článku: EU, Euro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40