Eurotel propaguje „pravěkou“ službu

Právě jsem na druhé obálce Reflexu objevil reklamu Eurotelu, která propaguje (to byste neuhodli) konferenční hovor. Operátor radí, jak tato pravěká služba, kterou mobilní sítě nabízejí snad odjakživa a podporují ji všechny telefony, funguje a k čemu je dobré ji využívat. Pro další podrobnosti potom inzerát odkazuje na webové stránky www.eurotel.cz/konference, kde si lze konferenční hovor ve flashovém interaktivním demu vyzkoušet.

Nemyslím si, že to je špatný nápad. Služeb mobilních sítí je tolik, že o všech ví snad jen produktoví manažeři operátorů. Řada lidí určitě netuší, k čemu je dobré blokování, jak ovládat identifikaci, proč někdy při hovoru telefon pípá do ucha a na displeji se objeví cizí telefonní číslo; hlasová schránka je pro ně tajemná komnata, kde čeká drak, kterého není dobré provokovat. Konferenční hovory také patří do kategorie takových neznámých a nebezpečných služeb, takže je dobré, že se je Eurotel snaží svým zákazníkům přiblížit.

Mimochodem, kdy jste naposled použili konferenční hovor? Já si kromě několika testů, které prokázaly, že tato služba opravdu funguje, nevzpomínám, že bych konferenci někdy inicioval nebo se do ní alespoň připojil.

Témata článku: EU, Euro, Cizí telefon

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24