Eurotel rozšiřuje možnosti využívání e-mailu z mobilu

Tisková zpráva

Nejnovější služba Eurotel Office Connector umožňuje přístup z mobilního telefonu nejen k firemnímu e-mailu, ale také ke kalendáři, kontaktům a úkolům podle potřeb firemní klientely.

Praha, 17. května, 2004 – Společnost Eurotel Praha rozšiřuje možnosti jednoduchého a bezpečného využívání elektronické pošty přímo z mobilního telefonu. Eurotel připravil nová a dostupná řešení, která zajistí různým typům zákazníků podle jejich individuálních potřeb připojit se kdekoliv a včas k důležitým zprávám, a to bez nutnosti použít počítače. Mobilní telefon se tak stává stále významnějším nástrojem k elektronické komunikaci a k efektivní organizaci času, práce i zábavy.

Připojit se ke svému e-mailu odkudkoliv mohou nyní všichni uživatelé mobilního telefonu, který je vybaven e-mailovým klientem. Nezáleží na tom, zda mají svou e-mailovou schránku na některém veřejném e-mailovém serveru, nebo zda využívají firemní e-mailovou schránku. Po připojení k elektronické poště si zákazník své zprávy nejen přečte, ale může na ně hned odpovídat nebo je přeposílat, a to bez jakéhokoliv dalšího zařízení, například notebooku nebo PDA.

„E-mail v mobilním telefonu je flexibilní a také velmi ekonomický způsob komunikace. Každému můžeme nabídnout vhodné řešení, ať už jde o jednotlivce, který posílá několik e-mailů denně, nebo firmy, které je počítají ve stovkách nebo tisících,“ říká Garrison Macri, výkonný ředitel komerční divize společnosti Eurotel. “Vycházíme našim zákazníkům vstříc také v tom, že jim mobilní telefony pro přístup k e-mailu nastaví naši specialisté ve značkových prodejnách. Postup nastavení a další informace jsou samozřejmě také k dispozici na stránkách www.eurotel.cz/email.“

Cena za příjem a odesílání e-mailů z mobilního telefonu je nižší než za odeslání SMS a může se pohybovat řádově v desetihaléřích. Záleží na vhodně zvoleném tarifu, který odpovídá potřebám zákazníka. Pro práci s e-maily v mobilním telefonu zákazník nemusí například platit žádné paušální poplatky. Posílá-li denně jen několik e-mailových zpráv, postačí mu tarif WAP bez paušálního poplatku s cenou za e-mail nižší než SMS. S novým datovým tarifem Data Plus (299 Kč bez DPH) získá zákazník za 1 Kč až 7 e-mailových zpráv. Vzhledem k tomu, že je v ceně zahrnuto 20 MB na přenos dat, což vystačí pro průměrné odbavení až 100 e-mailů denně, je tento tarif výhodný i pro náročnější firemní uživatele. Pro velké objemy e-mailů v kombinaci s neomezeným mobilním přístupem k internetu je nejvýhodnější paušální tarif Eurotel Data Nonstop, dostupný již od 649 Kč měsíčně.

Společnost Eurotel aktuálně nabízí od 17. 5. 2004 atraktivní mobilní telefony, podporující přístup na e-mail. Jeden z nejprodávanějších telefonů Sony Ericsson T610 mohou zákazníci získat již za 1 Kč. E-mailovou komunikaci umožňují také další telefony, například Nokia 6230, Nokia 6600, Sony Ericsson T630, Sony Ericsson P900 nebo Eurotel DataPhone II.

„Střední a větší firemní zákazníci určitě ocení naše profesionální e-mailové řešení Eurotel Office Connector, což je komplexní přístup k firemnímu e-mailu, kalendáři, kontaktům a úkolům, které odpovídá nejvyšším nárokům na zabezpečení,“ doplňuje Garrison Macri.

Nové řešení Eurotel Office Connector je určeno větším firmám s vlastním IT systémem (e-mail server). Zajišťuje komplexní mobilní přístup k e-mailu, kalendáři, kontaktům či úkolům. Umožňuje odkudkoliv pracovat pouze prostřednictvím mobilního telefonu nebo PDA s e-maily, včetně příloh v Microsoft Word nebo Microsoft Excel. Manažeři mohou na svých cestách používat jediný kalendář a průběžně jej aktualizovat v MS Outlook nebo Lotus Notes. Přes svůj mobilní telefon mohou mimo svou kancelář pracovat také s adresáři i úkoly. Službu lze  individuálně přizpůsobit různým potřebám a možnostem firmy.

Diskuze (18) Další článek: Výherci soutěže o zipová poutka

Témata článku: EU, E-mail, Eurotel Dataphone III, Nokia 6230, Nokia 6600, Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide, Sony Ericsson P900, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T630, Euro, Mobil, Možnost, Nejvyšší nárok, Využívání, Mail, Komerční divize

Určitě si přečtěte