Eurotel: rychlejší a stabilnější GPRS připojení

Poté, co Eurotel představil svůj neomezený paušál na internet, strhla se po GPRS připojení docela velká poptávka. Z reakcí uživatelů jsme však mohli zaslechnout nejednu poznámku o případném vytížení sítě a zpomalení datového přenosu. Zdá se, že Eurotel chce v tomto učinit zajímavý krok.

Podle neoficiálních informací budou uživatelé GPRS tarifu Data Nonstop od příštího týdne rozděleni na 2 skupiny. První skupina bude sdružovat ty, co mají aktivovanou statickou IP adresu. Druhá pak uživatele s dynamicky přidělovanou adresou. Uživatelé s pevnou IP budou mít k dispozici nový přístupový bod APN ve tvaru internet.s (nyní se používá internet). Tito zákazníci můžou pravděpodobně očekávat zvýšení stability i rychlosti.

Jakmile zjistíme víc, okamžitě vás budeme informovat. Teď už jen stačí dodat, že aktivace pevné IP adresy pro GPRS u Eurotelu je podmíněno zaplacením aktivačního poplatku 495 Kč. Měsíčně pak služba stojí 145 Kč.

Diskuze (124) Další článek: Nejdražší mobil na světě aneb bez hypotéky ani ránu

Témata článku: EU, První skupina, Euro, GPRS, Velká poptávka, Připojení

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan