Eurotel Seznamte nás: sežeňte zákazníka a vyděláte

U Eurotelu od 4. do 30. dubna probíhá nová akce Seznamte nás. Za to, že operátorovi seženete nového zákazníka, získáte oba dva 3 × 30 volných minut (každý zvlášť) a on navíc i levnější aktivaci (113 Kč/1 782 Kč). Celkově můžete Eurotelu přivést až dva zákazníky nebo uzavřít dvě nové smlouvy. Za to potom získáte 6 × 30 volných minut. Tyto prémiové minuty se začnou počítat až po provolání standardních volných minut a balíčků Top.

Podmínkou je, abyste minimálně tři měsíce používali paušální program Eurotelu a aby byl k měsíčnímu vyúčtování ochotný i nový zákazník. Akce se tedy vůbec netýká předplacených karet Go. Pokud podmínky splňujete, měli byste s vyúčtováním od operátora dostat kupón, který v případě využití nabídky musíte předložit v prodejně.

Diskuze (22) Další článek: Palivové články: energetická spása pro mobily

Témata článku: EU, Euro, Zákaz, Seznam

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan