Eurotel Spolu: nová služba pro volání a zprávy s 25% slevou

Eurotel Spolu: nová služba pro volání a zprávy s 25% slevou

Eurotel právě představil novou službu pro levnější telefonování a posílání zpráv. Jmenuje se Eurotel Spolu a její uživatelé si budou moci vybrat dvě čísla v síti Eurotelu, se kterými budou komunikovat o 25 % levněji.

Služba je určena pro předplacené služby i pro zákazníky se smlouvou. Jen oni ji ale mohou využít také pro posílání zpráv SMS a MMS. Předplacenkáři mají zvýhodněné pouze volání.

Eurotel Spolu je možné aktivovat od středy 24. srpna. Aktivace je jednou měsíčně zdarma, každá další potom stojí 95 Kč. Platí se i měsíční poplatek ve výši 29 Kč (vše s DPH). Pro aktivaci bude stačit zavolat na infolinku, Eurotel nabídne i ovládání prostřednictvím textových zpráv.


Tisková zpráva

Nová služba Eurotel Spolu umožňuje levnější volání o 25 % až na tři čísla v síti Eurotel

Praha, 22. srpna 2005 – Eurotel připravil pro všechny své zákazníky další zvýhodnění v podobě nové služby. Volání, a u zákazníků se smlouvou dokonce i vzájemné SMS, MMS zprávy a veškerá další komunikace, zlevní až pro tři Eurotel čísla o 25%.

Službu s názvem Eurotel Spolu si budou moci zákazníci aktivovat od středy 24. srpna 2005. V rámci aktivace si mohou vybrat jakákoliv dvě čísla od Eurotelu, s jejichž majiteli budou komunikovat levněji. Pro získání slevy si stačí vybrat již jedno Eurotel číslo.

Měsíční poplatek je pro tarifní zákazníky 24 korun (28,60 s DPH), pro uživatele služeb Go pak 29 korun včetně DPH. Jednou v kalendářním měsíci si mohou službu aktivovat bezplatně, za další aktivaci zaplatí 95 korun včetně DPH. Zrušení služby a přidání dalšího čísla na slevu je vždy zdarma.

Prostřednictvím této nové služby chceme ještě více zvýhodnit naše zákazníky. Pro zákazníky, kteří doposud využívali služeb konkurence, máme navíc speciální nabídku v podobě volání zdarma na dva roky, kdy zákazník získá až 300 volných minut navíc po celých 24 měsíců nebo super telefony za korunu,“ uvedl Andrej Marc Torriani, výkonný ředitel pro marketing.

Službu Eurotel Spolu je možné jednoduše aktivovat, rušit i měnit prostřednictvím SMS zpráv, zákaznických linek *11 a *88. Obě uvedené nabídky je samozřejmě možné pořídit na všech prodejnách Eurotelu.

Více informací o službě Eurotel Spolu naleznete na stránkách http:www.eurotel.cz.

Témata článku: EU, Služba

67 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Olda 23. 8. 2005 13:10:44
    Omlouvám se, už se mi to párkrát stalo, že jsem psal příspěvek přímo do...
  • bigboban, bigboban 23. 8. 2005 11:17:01
    A kdo odvolá těch 39x2 SMS z mého mobilu? ...
  • Rada.K, Rada.K 23. 8. 2005 11:12:35
    "Pro zákazníky, kteří doposud využívali služeb konkurence, máme navíc...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení