Eurotel Spolu: nová služba pro volání a zprávy s 25% slevou

Eurotel právě představil novou službu pro levnější telefonování a posílání zpráv. Jmenuje se Eurotel Spolu a její uživatelé si budou moci vybrat dvě čísla v síti Eurotelu, se kterými budou komunikovat o 25 % levněji.

Služba je určena pro předplacené služby i pro zákazníky se smlouvou. Jen oni ji ale mohou využít také pro posílání zpráv SMS a MMS. Předplacenkáři mají zvýhodněné pouze volání.

Eurotel Spolu je možné aktivovat od středy 24. srpna. Aktivace je jednou měsíčně zdarma, každá další potom stojí 95 Kč. Platí se i měsíční poplatek ve výši 29 Kč (vše s DPH). Pro aktivaci bude stačit zavolat na infolinku, Eurotel nabídne i ovládání prostřednictvím textových zpráv.


Tisková zpráva

Nová služba Eurotel Spolu umožňuje levnější volání o 25 % až na tři čísla v síti Eurotel

Praha, 22. srpna 2005 – Eurotel připravil pro všechny své zákazníky další zvýhodnění v podobě nové služby. Volání, a u zákazníků se smlouvou dokonce i vzájemné SMS, MMS zprávy a veškerá další komunikace, zlevní až pro tři Eurotel čísla o 25%.

Službu s názvem Eurotel Spolu si budou moci zákazníci aktivovat od středy 24. srpna 2005. V rámci aktivace si mohou vybrat jakákoliv dvě čísla od Eurotelu, s jejichž majiteli budou komunikovat levněji. Pro získání slevy si stačí vybrat již jedno Eurotel číslo.

Měsíční poplatek je pro tarifní zákazníky 24 korun (28,60 s DPH), pro uživatele služeb Go pak 29 korun včetně DPH. Jednou v kalendářním měsíci si mohou službu aktivovat bezplatně, za další aktivaci zaplatí 95 korun včetně DPH. Zrušení služby a přidání dalšího čísla na slevu je vždy zdarma.

Prostřednictvím této nové služby chceme ještě více zvýhodnit naše zákazníky. Pro zákazníky, kteří doposud využívali služeb konkurence, máme navíc speciální nabídku v podobě volání zdarma na dva roky, kdy zákazník získá až 300 volných minut navíc po celých 24 měsíců nebo super telefony za korunu,“ uvedl Andrej Marc Torriani, výkonný ředitel pro marketing.

Službu Eurotel Spolu je možné jednoduše aktivovat, rušit i měnit prostřednictvím SMS zpráv, zákaznických linek *11 a *88. Obě uvedené nabídky je samozřejmě možné pořídit na všech prodejnách Eurotelu.

Více informací o službě Eurotel Spolu naleznete na stránkách http:www.eurotel.cz.

Diskuze (67) Další článek: Je tohle Hermione, následník Sony Ericssonu P910i? (+ nové foto)

Témata článku: EU, Služba, Zprávy, Volání, Euro, Nová služba


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39