Eurotel spustil novou bezplatnou službu Meeting Asistent

Eurotel spustil novou službu Meeting Asistent. Jde v podstatě o drobnou užitečnou aplikaci pro telefony s operačním systémem. Je potěšující, že ji operátor nabízí ke stažení bez dalšího poplatku za samotný program. Se službou Eurotel Meeting Asistent je možné vyřizovat příchozí hovory i během schůzky, řízení automobilu či v jiné situaci, kdy není možné přijmout hovor klasickým způsobem. Stiskem jednoho tlačítka je totiž možné zodpovědět příchozí hovory formou předdefinovaných hlasových odpovědí nebo SMS zpráv.

Klepněte pro větší obrázek
Schéma fungování služby Meeting Asistent

Nastavit se dá až 10 vlastních hlasových či textových zpráv. V případě hlasové odpovědi je možné nastavit i automatickou aktivaci záznamníku telefonu a nechat druhou stranu povídat. Rozhovor si „vyzvednete“ později. Samozřejmě je možné hovor přijmout i klasickým způsobem nezávislým na aplikaci.

Jak bylo řečeno, neplatí se žádné dodatečné poplatky jak za aplikaci samotnou, tak za využití služby – použití předdefinované odpovědi stojí stejné peníze jako příjem standardního hovoru, odeslání automatické SMS zprávy se účtuje podle tarifu uživatele. Aplikaci je logicky možné využívat i v rámci roamingu.

Témata článku: EU, Asistent, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24