Eurotel Star lze uplatnit také na volání do zahraničí

Služba Eurotel Star, jak sám název napovídá, je určena všem zákazníkům Eurotelu, kteří díky ní získají slevu 20 % na volání v rámci ČR na jakékoliv vybrané číslo. Aktivace i používání služby je zdarma, jednou měsíčně je zdarma i změna vybraného čísla. Každá další změna je zpoplatněna částkou 95 Kč.

Zjistili jsme ale zajímavou věc, službu je možné nastavit nejen na jakékoliv telefonní číslo v ČR, ale také na telefonní číslo v zahraničí s využitím služby NetCall *55, která poskytuje volání do zahraničních států za nižší ceny.

Aktivace takového čísla velmi jednoduchá, stačí vytočit infolinku *11, poté zvolit nastavení služeb pod volbou „1“, dále zvolíte dvakrát položku „2“ a nyní jste se dostali do nabídky služby Eurotel Star. Pro aktivaci nového čísla musíte stisknout volbu „1“ a zde si můžete již vybrat, zda chcete využít Eurotel Star na číslo v ČR pod volbou „1“ nebo číslo v zahraničí přes NetCall *55 pod volbou „3“. Automat vám již sám napoví, jak správně zadat zahraniční číslo. Volba zahraničního čísla je možná pouze pro paušální zákazníky.

Trochu záhadou je to, že Eurotel na svých webových stránkách, v podmínkách služby, nemá ani zmínku o tom, že se dá tato služba aktivovat také na hovory do zahraničí.

Témata článku: EU, Euro, Zahraničí, Volání, Zahraniční číslo

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24