Eurotel Star: sleva 20 % už je oficiální

Eurotel dopoledne rozeslal tiskovou zprávu s informacemi o nové službě Star, se kterou lze na jedno vybrané číslo volat s dvacetiprocentní slevou. Další podrobnosti najdete na webu operátora a doporučujeme k přečtení také dnešní článek, který shrnuje i podobné nabídky ostatních operátorů.

Tisková zpráva

Nová služba Eurotel Star umožňuje volání na jakékoliv zvolené číslo do všech mobilních a pevných sítí o 20 % levněji

Praha, 6. září 2004 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., představuje novou službu Eurotel Star, díky níž mohou zákazníci volat na jakékoliv vybrané číslo o 20 % levněji. Nezáleží na tom, zda se jedná o číslo na kteroukoliv mobilní síť nebo pevnou linku. Nabídku slevy 20 % na volání mohou využít všichni GSM zákazníci s paušálními službami a zákazníci předplacených služeb Go. Pro paušální zákazníky je 20 % sleva rozšířena také na zasílání SMS a MMS u zvoleného čísla.

„Vybere-li si zákazník ze svého seznamu často volaných čísel to nejfrekventovanější, ať už se jedná o číslo uvnitř rodiny, mezi přáteli či kolegy, může se službou Eurotel Star významně ušetřit,“ uvedla Helena Čomorová, zastupující výkonná ředitelka marketingové divize společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. „Zvolené číslo lze podle potřeby zaměnit za jiné. Aktivace služby je 1x v kalendářním měsíci bezplatná“.

Službu Eurotel Star lze aktivovat jednoduše pomocí SMS, zaslané na číslo 999 111 ve tvaru ETSTAR A X - kdy X je číslo, na které bude paušální zákazník volat, posílat SMS či MMS s 20 % slevou. Aktivace služby je možná také na lince *11 a *88 s pomocí operátora nebo automatického hlasového systému, či přímo ve značkových prodejnách a autorizovaných dealerů Eurotel. Služba Eurotel Star je bez měsíčního poplatku, a pokud chce zákazník změnit vybrané číslo častěji než 1x za měsíc, zaplatí za aktivaci služby 95 Kč (včetně DPH).

Nabídka platí od 6. září 2004 na území České republiky a je platná pro všechny zákazníky společnosti Eurotel, kteří využívají paušální služby, a zákazníky předplacených služeb Go. Další informace jsou k dispozici na www.eurotel.cz.

Diskuze (11) Další článek: Soutěž Můj mobil: příliš velký zájem

Témata článku: EU, Paušální služba, Autorizovaný dealer, Sleva, Výkonná ředitelka, Euro

Určitě si přečtěte