Eurotel Start i novým zákazníkům za roční předplatné

Jedním z dalších lákadel Eurotelu k příležitosti spuštění přenositelnosti čísel je možnost aktivace nejnižšího paušálního programu Start i novým zákazníkům. Tento tarif byl přitom doposud určen jen k přechodu z předplacené služby Go.

Nový zákazník získá tarif Start jedině s ročním předplacením. Zaplatíte jednorázově 571 Kč (480 Kč bez DPH) a můžete rok volat bez placení měsíčního paušálu. Na první pohled to vypadá lákavě, ale žádnou slevu oproti standardním podmínkám nehledejte. Paušální poplatek tarifu Eurotel Start totiž činí pouze 47,60 Kč (40 Kč bez DPH) a násobit dvanácti jistě zvládne každý – výsledek je 571 Kč. Mnozí uživatelé budou nadšeni, protože za pětistovku budou mít na rok od paušálu pokoj. A operátor také, protože má paušálního zákazníka na rok zajištěného. Pokud se rozhodnete od operátora odejít, nic vám ze zaplacené sumy pochopitelně nevrátí.

Eurotel Start
měsíční paušál 48 Kč
volné minuty 0
vlastní síť 5,36
ostatní sítě 7,14 Kč
odeslání SMS 1,19 Kč

Tarif s ročním předplatným je určen pouze novým zákazníkům, kteří si jej mohou aktivovat v období od 16.1.2006 – 31.3.2006. Majitelé předplacených karet Go, kteří se rozhodnou přejít na tarif Start, budou platit měsíční paušály standardním způsobem. V uvedeném období však přestane platit jedna z klíčových podmínek přechodu – SIM karta Go nemusí být starší než šest měsíců.

Diskuze (13) Další článek: Nová Nokia 6125: véčko podle vašich představ

Témata článku: EU, Start-up, Předplatné, Start, Roční předplatné, Zákaz, Eurotel Start, Euro, Nový zákazník

Určitě si přečtěte