Eurotel uvádí další nový tarif - Special Go

Nový tarif pro předplacené služby nabízí až o 40% výhodnější volání v ČR – minutu volání za 4.85 Kč a SMS za 2.95 Kč a sníženou cenu na mezinárodní volání do vybraných zemí

Tisková zpráva, Praha, 31. října 2003 -- Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabídne od 1. listopadu všem zákazníkům předplacených služeb Go možnost aktivace nového tarifu Special Go, který poskytne až o 40% výhodnější volání než jiné Go tarify. Minuta volání do všech sítí bude v tarifu Special Go zpoplatněna jednotnou částkou 4.85 Kč a jedna SMS přijde na 2.95 Kč. Zároveň také umožní levnější mezinárodní volání do vybraných zemí. Využívat jej mohou současní i noví Go zákazníci, kteří jej aktivují do konce letošního roku. Tarif Special Go je uveden v souladu se strategií pro rok 2003, kdy Eurotel nabízí komunitám svých zákazníků inovativní tarify.
 
„Uvědomujeme si sílu i rozmanitost zákazníků našich předplacených služeb a nadále pro ně připravujeme inovativní a flexibilní tarify, abychom jim vyšli vstříc. Snížené ceny nejsou omezeny pouze na malé segmenty, ale dotýkají se velkého počtu zákazníků,“ řekl Terrence Valeski, CEO a generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. a pokračoval: “Čtvrtý tarif Special Go nabízí velice výhodné ceny volání v rámci České republiky, ale také do vybraných zemí světa. U služby NetCall *55 mají navíc všichni zákazníci předplacených služeb Go do konce roku o 20% levnější volání do všech světových destinací.“

Zákazníci, kteří chtějí využívat výhod tarifu Special Go, ale nemají Go SIM kartu, mohou využít speciální nabídku malé Go sady za cenu 150 Kč s přednastaveným novým tarifem. Ta obsahuje Go SIM kartu Smart přednabitou na 50 Kč, která navíc umožňuje modernější formu GSM bankovnictví až v 15 bankách a zcela nové SIM aplikace „Personal SMS“ a „PIN Manažer“. Nabídka platí do 31.12.2003, nebo do vyprodání zásob.

Nový tarif Speciál Go bude také přednastavován do všech Go sad, které bude Eurotel distribuovat od 3. listopadu do konce roku 2003.


Tip redakce: přečtěte si podrobnou analýzu a srovnání nového tarifu s ostatními programy

Váš názor Další článek: Český Telecom bude zaokrouhlovat ve prospěch zákazníků

Témata článku: EU, Euro, Tarif, Nový tarif

Určitě si přečtěte