Eurotel už neblokuje seznam při provolání Go kreditu

Tento postřeh nám zaslal Miloslav Šmejkal.

Asi před třemi lety mi sestra provolala kredit na Go telefonu do nuly a operátor mi samozřejmě zablokoval SIM kartu. Nemohl jsem volat, dobře, moje chyba, s tím jsem se smířil. Co mne ale k smrti vytočilo, bylo znepřístupnění telefonního seznamu, takže jsem si nezavolal ani z pevné linky nemaje v tu chvíli vlastně bez čísel komu. Historie se občas opakuje a tak jsem si v pátek 21.2.2003 provolal kredit až do mínusu sám. Těm, kdo teď chtějí psát do diskuze něco o „sockách“ sděluji, že se nám narodil syn a tak jsem to s voláním vážně dost přešvihnul :-).

Ale k věci. Eurotel mi včas poslal SMS s upozorněním  na nízký kredit, o omezení funkce SIM karty mne taktéž informoval a co víc, neměl jsem znepřístupněný seznam. V tom vidím profesionální a velmi korektní postup operátora, který se od roku 2000 hodně zlepšil. Protože se jedná o nepříjemnou situaci, která není běžná (aspoň u mne ne), potěšila mne při ní tato vstřícnost a přeji ji všem předplacenkářům u všech operátorů. Pro případ, že by dostupnost seznamu měla souvislost s typem telefonu ještě uvádím, že se jednalo o Panasonic GD 75 se SIM kartu Original Go z roku 1999. Máte někdo podobné zkušenosti i u dalších operátorů?

Témata článku: Kredit, EU, Euro, Seznam

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4