Eurotel: vánoční SMS hra o 3 BMW, 100 mobilů a další ceny

Tisková zpráva

Eurotel startuje velkou vánoční SMS hru pro nové zákazníky o automobily snů a další atraktivní ceny
 
• Na tři hlavní výherce čeká vůz BMW X3 Allroad
• 100 mobilních telefonů Nokia 7260 a 30 CD přehrávačů Sony mohou vyhrát další noví zákazníci Eurotelu

Praha, 18. listopadu 2004 – Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., obohatila předvánoční nabídku pro nové zákazníky o velkou vánoční SMS hru, která začíná 20. listopadu 2004. Od tohoto dne se mohou všichni noví zákazníci společnosti Eurotel hry zúčastnit prostřednictvím herní SMS, a mít tak šanci na jednu ze 3 hlavních výher - automobil BMW X3 Allroad. Dalších 100 výherců získá mobilní telefony Nokia 7260 a 30 výherců CD přehrávače Sony.

„Vánoční SMS hru, v níž mohou zákazníci Eurotelu vyhrát například vůz BMW, pořádáme jako další součást naší letošní vánoční nabídky pro nové zákazníky, kterou jsme spustili od 1. listopadu 2004,“ uvedl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. „SMS hry o atraktivní ceny jsou u našich zákazníků všech věkových skupin velmi oblíbené, a proto v naší vánoční nabídce nechybí ani letos. Kromě toho, že noví zákazníci Eurotelu získávají vánoční balíčky až 300 minut na volání, mohou navíc zkusit štěstí a vyhrát v SMS hře jedno ze tří aut BMW X3 Allroad.“

Podmínkou účasti ve hře je odeslání herní SMS ve tvaru AUTO na číslo 999 235. Do soutěže budou zahrnuty všechny herní SMS odeslané zákazníky, kteří v období od 1. listopadu do 31. prosince 2004 uzavřou smlouvu se společností Eurotel na poskytování telekomunikačních služeb, nebo ve stejné době zakoupí vánoční Go sadu či vánoční malou Go sadu (jsou označeny samolepkou).

Celková hodnota výher je více než 5 milionů Kč. Svým výhercům budou výhry předány na konci ledna 2005.

Diskuze (10) Další článek: SEMania: první zkušenosti se Sony Ericssonem V800

Témata článku: SMS, EU, Nokia 7260, Hra, Euro, Mobil, BMW

Určitě si přečtěte