Eurotel vede s počtem firemních zákazníků

Eurotel vede s počtem firemních zákazníků

Eurotel si od počátku roku 2003 upevnil postavení zejména v segmentu firemních zákazníků. Získal na svou stranu řadu nových firem a zároveň prodloužil smlouvy s tisíci dalších společností, kterým již služby poskytuje. Eurotel uvádí například tyto společnosti: České dráhy, a.s., CCS Česká společnost pro platební karty, a.s., strojírenské uskupení podniků Motor Jikov Group a ČSAD JIHOTRANS, a.s., farmaceutické firmy Pfizer, spol. s r.o., Bristol-Myers Squibb, spol. s r.o. a další.

Podle vyjádření operátora začala od nového roku využívat služeb Eurotelu významná reklamní agentura Grey Worldwide, s.r.o., dále mezinárodní developerská společnost TK Development Czech, s.r.o., jedna z největších společností dodávající spotřebitelské výrobky Procter & Gamble – Rakona, a.s., významný distributor elektroniky K + B Progres, a.s., výrobce mléčných výrobků Povltavské mlékárny, a.s., utilitní společnosti Anglien Water Europe, s.r.o. a Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. Tito zákazníci dohromady představují několik tisíc mobilních telefonů v síti Eurotelu.

„Tyto společnosti se rozhodly pro Eurotel kvůli jeho jedinečné kombinaci služeb s přidaných hodnotou (datové služby, VPN, Kombi karta, SMS firemní řešení a podobně), kvality a robustnosti sítě i cen za poskytované služby,“ vysvětluje důvody rozhodnutí těchto firem výkonná ředitelka prodeje ve společnosti Eurotel Zuzana Řezníčková.

Spoustu subjektů (okolo 2500 firem) také smlouvu o využívání služeb s Eurotelem prodloužilo. Podle průběžného společného průzkumu telekomunikačních operátorů T-Audit, prováděného největší výzkumnou agenturou v České republice AISA, využívalo služby Eurotelu na konci roku 2002 více než 84 procent firemních zákazníků (společnosti s více než 200 zaměstnanci). Celkový podíl tržeb Eurotelu na trhu všech společností, které mají více než pět zaměstnanců, je okolo 65 procent.

Témata článku: EU

15 komentářů

Nejnovější komentáře

  • cherry 22. 4. 2003 13:17:31
    Nekolik firem v mem okoli v posledni dobe preslo na Oskara. Zdal se jim...
  • Zdenek 18. 4. 2003 22:34:07
    Díky !
  • Petr Broža 18. 4. 2003 21:15:39
    Abycghom předešli sporům, vložili jsme původní tiskovou zprávu a tak ji i...
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení