Eurotel: víkendový balíček Eurotel Top Víkend a výhodnější volání do zahraničí

  • Eurotel Top Víkend nabízí 100 volných víkendových minut do sítě Eurotel a na pevnou linku, 50 SMS a 25 MMS zpráv do všech mobilních sítí za cenu pouze 1 Kč
  • Volání do zahraničí službou Eurotel NetCall *55 je do konce roku o 20 % výhodnější

Tisková zpráva, Praha, 14. října 2003: Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., nabízí od zítřejšího dne víkendový balíček Eurotel Top Víkend, který za cenu pouhé 1 Kč měsíčně přináší 100 volných víkendových minut na volání do sítě Eurotel a pevné sítě. Součástí balíčku je také 50 SMS a 25 MMS zpráv zdarma i mimo víkend, a to do všech mobilních sítí. Eurotel Top Víkend je možné si přikoupit ke všem standardním, aktuálně nabízeným tarifům Eurotelu. Měsíční poplatek za víkendový balíček je do konce roku snížen ze 150 Kč bez DPH na pouhou 1 Kč.

“V souladu s vytyčenou marketingovou strategií pro letošní rok pokračujeme tímto novým víkendovým balíčkem ve vývoji inovativních mobilních tarifů pro naše zákazníky“, říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel. „Jako první jsme pod názvem Eurotel Data Nonstop představili mobilní balíček zahrnující hlasové služby a neomezený paušální přístup na internet kdykoliv a kdekoliv. Průlomem na českém trhu se stal i tarif Eurotel Individual, nabízející možnost sestavení zcela individuálního tarifu podle vlastních potřeb, nebo tarify pro firemní zákazníky Eurotel Team a tarify pro VPN. V srpnu jsme pak naši nabídku tarifů rozšířili o Eurotel Duet s 20% slevou na volání mezi tarifními zákazníky a zákazníky předplacených služeb Go a v září jsme představili novou verzi tarifu Eurotel Tandem.“

Aktivace a deaktivace služby je zdarma a je možná několika způsoby: pomocí SMS zprávy, zavoláním na bezplatnou zákaznickou linku *11, odesláním požadavku *111*21117# u telefonu podporujícího technologii USSD, nebo zákazníci mohou požádat o pomoc konzultanta značkové prodejny Eurotel.

Vedle nabídky víkendového balíčku Eurotel Top Víkend připravil Eurotel současně nabídku výhodného volání do zahraničí pro své zákazníky předplacených služeb. Volání do zahraničí službou Eurotel NetCall *55 je totiž do konce roku o 20% výhodnější a to pro volání do všech destinací. Služba NetCall*55 má i další přednosti. Je automaticky dostupná pro všechny telefony v síti Eurotel, sazba za volání je jednotná v jakoukoliv dobu a pokud zákazníkův telefon podporuje posílání faxů, může přes předčíslí *55 také levněji faxovat.

Diskuze (19) Další článek: Novinka na MobilManii: obrázkový katalog mobilů

Témata článku: EU, Balíček, Víkend, Zahraničí, Volání, Euro

Určitě si přečtěte