Eurotel: volání po třetí minutě zdarma až do konce března

Tisková zpráva

Eurotel se rozhodl na základě velkého ohlasu zákazníků prodloužit nabídku volání po třetí minutě zadarmo, která platí nejen pro všechny stávající, ale také pro všechny nové zákazníky Eurotelu bez ohledu na to, zda mají s Eurotelem smlouvu, nebo využívají jeho předplacených služeb Go. Nabídka je nyní nově prodloužena až do 31. března 2006.

Eurotel zahájil tuto speciální vánoční nabídku 7. listopadu tohoto roku a nyní nově do 31. března 2006 mohou všichni zákazníci Eurotelu využívat nabídky, která pod názvem Dlouhé hovory umožňuje volání po třetí minutě zadarmo v jakoukoli denní i noční hodinu do sítě Eurotelu nebo na pevnou linku během celého dne o víkendech a státních svátcích a mezi 19:00 a 07:00 ve všední dny.

Paušální zákazníci zaplatí za první tři minuty Dlouhého hovoru do sítě Eurotel nebo pevnou linku cenu dle svého příslušného tarifu a poté je volání zcela zdarma. K využití této nabídky není potřeba žádné aktivace – služba bude pro paušální zákazníky aktivována 7. listopadu 2005 automaticky. Výhodou pro zákazníky společnosti Eurotel je to, že při službě Dlouhé hovory se volné jednotky, které náleží k danému tarifu zákazníka, uplatňují pouze na první tři minuty volání a další ostatní jsou skutečně zdarma. Nabídka je platná pro všechny zákazníky Eurotel a všechny tarify z aktuální nabídky.

Zákazníci předplacených služeb Go si mohou službu Dlouhé hovory aktivovat zdarma od 7. listopadu 2005 zasláním SMS zprávy ve tvaru DLOUHO na telefonní číslo 999151. Každý Go zákazník zaplatí za první 3 minuty volání do sítě Eurotelu nebo na pevnou linku pouhých 15,- Kč, a poté již volá zadarmo. Deaktivaci je možno provést zasláním SMS zprávy ve tvaru DLOUHO D opět na telefonní číslo 999151. Aktivace i deaktivace této služby je možná kdykoli, dle aktuální potřeby zákazníka. Volání zdarma se nevztahuje na prémiové čísla a volání do a v zahraničí.

Dlouhé volání se samozřejmě vztahuje i na videotelefonování, které Eurotel nabízí v rámci své sítě UMTS od 1. prosince tohoto roku. V rámci této služby se mohou zákazníci Eurotelu během telefonování nejenom slyšet, ale také vidět, ukazovat si aktuální dění ve svém okolí či sdílet atmosféru prostředí, ve kterém se právě nachází. Akční nabídka Dlouhé volání tak ještě více podtrhuje skvělou zaváděcí cenu, kdy za videotelefonování zákazníci platí až do 30. června 2006 pouhou 1 Kč za minutu.

Diskuze (33) Další článek: Přenositelnost v praxi: volné minuty Eurotelu i zákazníkům konkurence

Témata článku: EU, Zdarma, Min, Euro, Volání


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39