Eurotel: volání po třetí minutě zdarma prodlouženo (oživeno)

S Eurotelem už pár měsíců můžete volat po třetí minutě zdarma. Samozřejmě to není jen tak a nabídka je trochu omezena. Platí pouze pro volání do vlastní nebo pevné sítě a to v období víkendů a svátků. V pracovní dny lze takto volat pouze v období od 19:00 do 7:00 hodin. Služba je všem paušálním zákazníkům aktivována automaticky a zdarma. Majitelé předplacených karet Go si službu musí aktivovat zasláním SMS zprávy ve tvaru DLOUHO na číslo 999151. Poté jim bude za každý hovor účtováno 15 Kč, trvat přitom může až hodinu.

Tato nabídka původně platila pouze do konce března. Eurotel se ovšem rozhodl potěšit zákazníky jejím prodloužením do konce dubna, tedy o měsíc.


Oživeno

Naše informace byly sice stručné, ale výstižné a ověřené. Jak se ukázalo, byly však stručné až příliš a neuvedli jsme proto jednu velmi zásadní podmínku - nabídka prodloužení platí pouze pro zákazníky s Go. S paušálním programem budete volat po třetí minutě zdarma pouze do konce března, tedy podle původního plánu operátora.

Témata článku: Zdarma, EU, Min, Volání, Euro

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Včera | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44