Eurotel: za slevou CDMA stojí přísnější FUP

Eurotel potěšil zákazníky se zájmem o internetové připojení prostřednictvím technologie CDMA a tuto službu zlevnil. Tarif Internet Pro je dnes možné pořídit za 832 Kč měsíčně včetně DPH a bez úvazku. Na nový tarif mohou přejít i stávající zákazníci se smlouvou na dobu neurčitou, kteří tak mohou ušetřit více než dvě stě korun měsíčně.

Žádná sleva ale není zadarmo a platí to i u Eurotelu. Slevu zákazníci „zaplatí“ snížením hranice limitu pro stahování dat, zahrnutého do pravidel FUP. S původním tarifem je možné stahovat až 2,8 GB za týden, po překročení této hranice začíná klesat přenosová rychlost pro jednotlivé služby. Podrobnosti si můžete přečíst v tomto článku.

Levnější tarif bude mít limit nastavený níže, šušká se o polovině stávající hodnoty. Na první pohled je to omezení velmi přísné, ale je nutné si připomenout, že se jedná o týdenní limit. I kdyby byl limit nastaven na 1 GB týdně, stále budete moci za měsíc stáhnout více, než se službou Internet 4G u T-Mobilu a jeho základním tarifem. Ten se nabízí za stejný měsíční paušál a limit je nastaven na 3 GB měsíčně.

Eurotel zatím sám neví, jak bude limit nastaven. S přechodem na levnější tarif proto doporučujeme raději ještě chvíli počkat, než se vše vyjasní. Jisté je ale to, že v nabídce zůstane původní tarif s limitem 2,8 GB na týden za stávající cenu 1 070 Kč s DPH.

Operátor se snaží na službu CDMA nalákat nové zákazníky nejen zavedením nového levnějšího tarifu, ale také akcí, kdy nabízí dva měsíce služby zdarma (ve 3. a 14. zúčtovacím období), která platí do konce roku. A pokud se rozhodnete ke zřízení tarifu již teď a učiníte tak přímo na invexovém stánku, dostanete ještě jeden volný měsíc navíc.

Diskuze (19) Další článek: Invexové akce T-Mobilu: Twist sada za 699 Kč a dres jako dárek

Témata článku: EU, CDMA, FUP, Sto, Euro

Určitě si přečtěte