Eurotel zítra a pozítří nabídne možnost volat do USA zdarma

 Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o, poskytne zítra a pozítří, tj. 13. a 14. září, volání zdarma do Spojených států. Každý, kdo se potřebuje spojit se svými blízkými či přáteli v USA, se může dostavit do jedné z 93 značkových prodejen Eurotelu a požádat o zavolání do Spojených států z prodejny zdarma. Žadateli bude v otevírací době této prodejny přímo na místě zapůjčen pro toto zavolání mobilní telefon se SIM kartou Eurotelu.

 Události ve Spojených státech šokovaly celý svět  a ani nás  nenechávají lhostejnými. I my chceme pomoci a proto všem občanům i návštěvníkům České republiky, kteří se potřebují spojit s někým v USA, umožníme bezplatný kontakt s rodinnými příslušníky a přáteli,” říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel. "Se všemi ve Spojených státech soucítíme a projevujeme upřímný smutek nad událostmi včerejšího dne."

 Značkové prodejny  jsou v 37 městech České republiky a jejich kompletní seznam (spolu s otevírací dobou) je na internetové adrese www.eurotel.cz  nebo ho lze zdarma získat na telefonním čísle 0800 33 00 11 a 0800 33 00 88  (Zelená linka – volání zdarma). Z mobilního telefonu Eurotel mohou volat zákazníci bezplatně *11 a *88. Navíc budou všechny prodejny označeny speciálním plakátem v češtině i v angličtině.

Tento akt solidarity je určitě chválihodný a bohužel v ČR ojedinělý. Například Slovenské Telekomunikácie nabízejí volání do USA zdarma od dnešních 14:00 až do nedělní půlnoci. 

Diskuze (4) Další článek: Jak čelil včerejšímu enormnímu nárůstu hovorů Paegas

Témata článku: EU, USA, Zdarma, Možnost, Euro

Určitě si přečtěte