Eurotel zítra a pozítří nabídne možnost volat do USA zdarma

Eurotel zítra a pozítří nabídne možnost volat do USA zdarma
 Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o, poskytne zítra a pozítří, tj. 13. a 14. září, volání zdarma do Spojených států. Každý, kdo se potřebuje spojit se svými blízkými či přáteli v USA, se může dostavit do jedné z 93 značkových prodejen Eurotelu a požádat o zavolání do Spojených států z prodejny zdarma. Žadateli bude v otevírací době této prodejny přímo na místě zapůjčen pro toto zavolání mobilní telefon se SIM kartou Eurotelu.

 Události ve Spojených státech šokovaly celý svět  a ani nás  nenechávají lhostejnými. I my chceme pomoci a proto všem občanům i návštěvníkům České republiky, kteří se potřebují spojit s někým v USA, umožníme bezplatný kontakt s rodinnými příslušníky a přáteli,” říká Terrence Valeski, generální ředitel společnosti Eurotel. "Se všemi ve Spojených státech soucítíme a projevujeme upřímný smutek nad událostmi včerejšího dne."

 Značkové prodejny  jsou v 37 městech České republiky a jejich kompletní seznam (spolu s otevírací dobou) je na internetové adrese www.eurotel.cz  nebo ho lze zdarma získat na telefonním čísle 0800 33 00 11 a 0800 33 00 88  (Zelená linka – volání zdarma). Z mobilního telefonu Eurotel mohou volat zákazníci bezplatně *11 a *88. Navíc budou všechny prodejny označeny speciálním plakátem v češtině i v angličtině.

Tento akt solidarity je určitě chválihodný a bohužel v ČR ojedinělý. Například Slovenské Telekomunikácie nabízejí volání do USA zdarma od dnešních 14:00 až do nedělní půlnoci. 

Témata článku: Zdarma, EU, USA

4 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Jirk@N 13. 9. 2001 8:21:00
    Kdo potřeboval - už si zavolal za své. Už se vidím, jak v prodejně mezi...
  • Tomáš Švec 13. 9. 2001 0:29:55
    Neprdí. Crha byl přece první kdo se pochlubil že na neštěstí vařej na 110%...
  • kF 12. 9. 2001 20:19:49
    Aspoň něco.Slováci už volají z pevné zadara,ale náš Telekom na to prdí.
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24


komerční sdělení

Komerční sdělení