Eurotelu klesl počet firemních zákazníků

Eurotel získal i v druhém čtvrtletí řadu nových firemních zákazníků. Zároveň byly s několika firmami prodlouženy smlouvy, jedná se například o Plzeňský Prazdroj a. s., HVB Bank Czech Republic a. s., Živnostenskou Banku a. s., GE Capital Bank, ČSOB a další.

„Pro služby Eurotelu jsme se rozhodli z důvodu nejvýhodnější cenové nabídky za velmi široké spektrum profesionálních mobilních služeb. Přednosti spolupráce s Eurotelem vidíme například v nabídce mobilních datových služeb, které budeme v budoucnu stále více využívat,“ říká Michal Kačena, manažer pro vztahy s veřejností Plzeňského Prazdroje, a.s.

Novým zákazníkem Eurotelu je i společnost Adecco Česká republika, s.r.o., a ING Management Services, s.r.o. z finanční skupiny ING Group. Ve druhé čtvrtině roku 2003 začaly nebo obnovily využívání služeb Eurotelu společnost McDonald´s ČR s.r.o., GlaxoSmithKline s.r.o., Quelle s.r.o., Gillette Czech s.r.o., České aerolinie a.s., UPC Česká republika s.r.o., Emco spol. s r.o. a Veletrhy Brno a.s. 

Kromě běžně poskytovaných hlasových služeb společnosti využívají i služby s přidanou hodnotou jako  GPRS a HSCSD, připojení na internet a do firemních sítí, nebo službu Eurotel VPN.

Podle průzkumu telekomunikačních operátorů T-Audit z dubna 2003 využívalo služby Eurotelu více než 81 procent firemních zákazníků - společností s více než 200 zaměstnanci. Na konci roku 2002 byla ovšem tato hodnota 84 procent. Podíl Eurotelu na celkových tržbách mezi společnostmi s více než pěti zaměstnanci dosáhl 56 procent, což je pokles oproti 65 procentům z poslední analýzy.

Diskuze (14) Další článek: T-Mobile: plánovaný upgrade systémů proběhne o víkendu

Témata článku: EU, Firemní zákazník, Zákaz, Počet, Euro

Určitě si přečtěte