Eurotelu klesl počet firemních zákazníků

Eurotel získal i v druhém čtvrtletí řadu nových firemních zákazníků. Zároveň byly s několika firmami prodlouženy smlouvy, jedná se například o Plzeňský Prazdroj a. s., HVB Bank Czech Republic a. s., Živnostenskou Banku a. s., GE Capital Bank, ČSOB a další.

„Pro služby Eurotelu jsme se rozhodli z důvodu nejvýhodnější cenové nabídky za velmi široké spektrum profesionálních mobilních služeb. Přednosti spolupráce s Eurotelem vidíme například v nabídce mobilních datových služeb, které budeme v budoucnu stále více využívat,“ říká Michal Kačena, manažer pro vztahy s veřejností Plzeňského Prazdroje, a.s.

Novým zákazníkem Eurotelu je i společnost Adecco Česká republika, s.r.o., a ING Management Services, s.r.o. z finanční skupiny ING Group. Ve druhé čtvrtině roku 2003 začaly nebo obnovily využívání služeb Eurotelu společnost McDonald´s ČR s.r.o., GlaxoSmithKline s.r.o., Quelle s.r.o., Gillette Czech s.r.o., České aerolinie a.s., UPC Česká republika s.r.o., Emco spol. s r.o. a Veletrhy Brno a.s. 

Kromě běžně poskytovaných hlasových služeb společnosti využívají i služby s přidanou hodnotou jako  GPRS a HSCSD, připojení na internet a do firemních sítí, nebo službu Eurotel VPN.

Podle průzkumu telekomunikačních operátorů T-Audit z dubna 2003 využívalo služby Eurotelu více než 81 procent firemních zákazníků - společností s více než 200 zaměstnanci. Na konci roku 2002 byla ovšem tato hodnota 84 procent. Podíl Eurotelu na celkových tržbách mezi společnostmi s více než pěti zaměstnanci dosáhl 56 procent, což je pokles oproti 65 procentům z poslední analýzy.

Diskuze (14) Další článek: T-Mobile: plánovaný upgrade systémů proběhne o víkendu

Témata článku: EU, Firemní zákazník, Počet, Euro, Zákaz


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14