Evleaks to udělali znovu. Den před premiérou ukázali Lumii „Catwalk“

Spolek @evleaks předčasně vypouští jednu ostře střeženou mobilní novinku za druhou a celý svět se ptá, kde berou informace. Jejich sebejistota roste a začíná přecházet ve výsměch. Dnes se Evleaks na Facebooku zeptali: „Zbývá jediný den. Má to cenu?“

Lidem v komentářích bylo jasné, že jde o Lumii „Catwalk“ a prosili, aby zůstalo tajemství zachováno. Ale celý projekt Evleaks by pak ztrácel smysl, takže je fotka venku. Takhle vypadá Nokia Lumia, která bude oficiálně představená až zítra v Londýně (viz níže).

Klepněte pro větší obrázek
Zítřejší Nokia Lumia 925 podle @evleaks

Původní článek vyšel dnes v 15:00 s titulkem...

Nokia už zítra představí hliníkovou Lumii „Catwalk“

Nokia vypustila teaser, kterým láká na úterní premiéru nové Lumie. Ve videu není vidět mnoho, vlastně jen to, co jsme vám vytáhli do následujících čtyř fotek, ale i z toho mála je zřejmé, že se jedná o telefon vyvíjený pod kódovým označením Catwalk. O nástupci dnešní špičkové Lumie 920 jsme poprvé slyšeli v lednu, před měsícem se dokonce ukázala na „špiónských“ fotkách.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Prototyp Nokie Lumia Catwalk (foto: WPCentral.com)
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Z aktuálního teaseru. Společné znaky s fotkami výše jsou zřejmé.

Hlavním znakem má být hliníkové šasi, hmotnost by proti Lumii 920 měla klesnout o celých 50 g na 132 g a tloušťka Catwalku dosáhne pouze 8,4 mm (oproti 10,7 mm u Lumie 920). Uvnitř najdeme dual-core procesor Qualcomm Snapdragon S4 (1,5 GHz), octaOLED displej s úhlopříčkou 4,5" a rozlišením 768 x 1280 px. K tomu 1 GB operační paměti. Velkou neznámou je fotoaparát , resp. to, které funkce ze sady PureView dostane.

Více se dozvíme zítra. Nokia pořádá tiskovou konferenci v Londýně, začátek je plánovaný na 11:00 našeho času.

 

Diskuze (108) Další článek: Sony Xperia ZR: vodotěsná střední třída [preview]

Témata článku: CAT, Nokia, Windows, evleaks, Microsoft Surface, Microsoft Surface 64GB Wi-Fi, Nokia Lumia 925, Premiér, Den

Určitě si přečtěte