@evleaks ukázal nové Moto Mods: chytrý reproduktor Alexa a Polaroid tiskárnu

První rozšiřitelné moduly Moto Mods jsme si v redakci vyzkoušeli již loni v prosinci. Jednalo se o modulární přídavky, které jste nacvakli na šestnáct pinů umístěných na zadní straně Moto Z Play, a které zpřístupnily nové funkce a možnosti využití. Vyzkoušeli jsme si tak např. reproduktor JBL SoundBoost, projektor Insta-Share nebo powebanku Incipio.

Na letošním veletrhu IFA jsme měli k dispozici nové modely Moto Z2 Force Edition, Moto Z2 Play a také další rozšiřující moduly. Zaujala nás zejména přídavná sférická kamera Moto 360 Camera nebo herní ovladač Moto GamePad, do kterého stačilo jen vložit telefon.

Do konce roku se mají na trhu objevit ještě dva další moduly Moto Mods, o jejichž odtajnění se postaral twitterový účet @evleaks. První novinkou bude přídavný reproduktor Amazon Alexa, který telefon přetvoří v „přenosnou“ verzi chytrého reproduktoru Amazon Echo

Další novinkou bude mobilní tiskárna Insta-Share od Polaroidu, která se nacvakne na zadní stranu telefonu. Kryt má v sobě výřez pro fotoaparát, a vidíme na něm také místo, odkud budou „vyskakovat“ hotové tištěné fotografie. Mezi tiskárnou a průřezem pro foťák nechybí ani tradiční duhové logo Polaroidu. Datum uvedení a koncová cena obou Moto Mods v tuto chvíli není známa.

V červnu představená Motorola Moto Z2 Play s moduly Moto Mods:

Zdroj Twitter

Váš názor Další článek: Google usnadňuje přístup k videohovorům na Androidu. Zatím jen ve vlastních zařízeních

Témata článku: Lenovo, Spekulace, Amazon Alexa, Moto, evleaks, Amazon Echo, Mobilní tiskárna, Moto Mods, Tiskárna, Modularita, Reproduktory, Polaroid, Virtuální asistent, Polar, Lenovo Moto Z Force, Lenovo Moto Z Play, Motorola Moto Z2 Force, Motorola Moto Z2 Play, Nové motto, Zdroj Twitter, Nový modul, Alexa, Modul, Telefon, Nový model


Určitě si přečtěte