Evropská unie na stránkách WAP

Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci s mobilními operátory spouští wapové stránky s informacemi týkajícími se vstupu ČR do Evropské unie. wapovou prezentaci naleznete přímo na stránkách svého operátora. U Eurotelu v sekci Náš TIP, u Oskara v sekci Zpravodajství a info a u T-Mobilu v sekci t-news.

Wapové stránky jsou vcelku stručné, ale naleznete na nich odpovědi na ty, podle mého názoru, nejdůležitější otázky. Podobně jako na webových stránkách www.euroskop.cz se dozvíte, jaká dočasná omezení budou po případném vstupu ČR do EU platit pro naše občany, jaké budeme mít dočasné výhody a konečně také to, co pro nás vyjednali naši vyjednávači za trvalé výjimky.

Kromě toho zde naleznete také odpovědi na některé často kladené otázky. Na ty méně často kladené se pak můžete zeptat přímo na bezplatné infolince 800 200 200. Pokud byste měli nějaké "hloubavější" otázky, tak se můžete podívat do sekce informační zdroje, ve které naleznete přehled "kamenných" informačních středisek a několik zajímavých odkazů na internetové servery zabývající se problematikou EU.

Nezbývá než dodat, že všichni operátoři umístili wapovou prezentaci o Evropské unii na svých stránkách bezplatně a že wapové stránky o Evropské unii by měly být v provozu u všech tří operátorů během zítřejšího dne.

Diskuse: Myslíte si, že je dobré využívat k informování občanů také WAP a případně i jiné "moderní" technologie?

Témata článku: Evropská unie, Zajímavý odkaz, WAP

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

Tři měsíce bez okovů. Jak se nám žije bez evropského roamingu?

** Chování Čechů v zahraničí se změnilo zcela zásadně ** V Chorvatsku jsme surfovali 50× více a spotřeba rostla v celé EU ** Překupníci se zahraničními tarify se neobjevili, operátoři nezdražují

23.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 68

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

T-Mobile: Pád roamingu znamená 10× spotřebu dat a trojnásobek volání

** Roaming už není strašák, lidé přestali mobil za hranicemi vypínat ** Datový provoz narostl v porovnání s rokem 2016 desetinásobně ** T-Mobile také obsloužil o 20 % více cizinců, nejvíce Němců

2.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 88


komerční sdělení

Komerční sdělení