Evropská unie na stránkách WAP

Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci s mobilními operátory spouští wapové stránky s informacemi týkajícími se vstupu ČR do Evropské unie. wapovou prezentaci naleznete přímo na stránkách svého operátora. U Eurotelu v sekci Náš TIP, u Oskara v sekci Zpravodajství a info a u T-Mobilu v sekci t-news.

Wapové stránky jsou vcelku stručné, ale naleznete na nich odpovědi na ty, podle mého názoru, nejdůležitější otázky. Podobně jako na webových stránkách www.euroskop.cz se dozvíte, jaká dočasná omezení budou po případném vstupu ČR do EU platit pro naše občany, jaké budeme mít dočasné výhody a konečně také to, co pro nás vyjednali naši vyjednávači za trvalé výjimky.

Kromě toho zde naleznete také odpovědi na některé často kladené otázky. Na ty méně často kladené se pak můžete zeptat přímo na bezplatné infolince 800 200 200. Pokud byste měli nějaké "hloubavější" otázky, tak se můžete podívat do sekce informační zdroje, ve které naleznete přehled "kamenných" informačních středisek a několik zajímavých odkazů na internetové servery zabývající se problematikou EU.

Nezbývá než dodat, že všichni operátoři umístili wapovou prezentaci o Evropské unii na svých stránkách bezplatně a že wapové stránky o Evropské unii by měly být v provozu u všech tří operátorů během zítřejšího dne.

Diskuse: Myslíte si, že je dobré využívat k informování občanů také WAP a případně i jiné "moderní" technologie?

Diskuze (9) Další článek: Vyberte si nový kabátek pro MobilManii

Témata článku: Evropská unie, Zajímavý odkaz, Unie, WAP


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82