Finanční ředitel Eurotelu odstoupil

Změny v managementu Eurotelu se netýkají jen generálního ředitele Terrence Valeskiho. Právě jsme získali oficiální zprávu, že odstupuje rovněž finanční ředitel Rob Bowker. Zde je dopis Terrence Valeskiho zaměstnancům společnosti:

Je pro mne velmi smutné sdělit Vám, že mi včera Rob Bowker, náš výkonný ředitel finanční divize, oznámil svůj úmysl odejít z Eurotelu. Učinil tak plně v souladu s podmínkami své smlouvy s Eurotelem.

Rob za dobu svého působení v Eurotelu (jak spolu se mnou, tak i před mým nástupem) významným způsobem přispěl k úspěchu naší společnosti i k vytváření jejího celkového charakteru. Je příkladem integrity, osobního přístupu i schopností, které vytvářejí jedinečnost Eurotelu. Rob řídil finanční divizi, byl neocenitelným členem vedení společnosti, a zůstává  našim přítelem.

Bude mi chybět jako profesionál i jako člověk. Robův odchod je ztrátou pro Eurotel, nás zaměstnance i pro Českou republiku.

Našim jednatelům jsem nastínil své plány na řešení vzniklé situace a budu informovat o dalším vývoji. V současné době Rob stále plní své úkoly  - Eurotel musí i nadále fungovat způsobem, jakým jsme vždy pracovali a mít na paměti především vytváření hodnoty pro naše vlastníky a řádně pečovat o naše zákazníky.
 
Terrence Valeski,
CEO a generální ředitel

Témata článku: EU, Finanční ředitel, Fin, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24