Finanční ředitel Eurotelu odstoupil

Změny v managementu Eurotelu se netýkají jen generálního ředitele Terrence Valeskiho. Právě jsme získali oficiální zprávu, že odstupuje rovněž finanční ředitel Rob Bowker. Zde je dopis Terrence Valeskiho zaměstnancům společnosti:

Je pro mne velmi smutné sdělit Vám, že mi včera Rob Bowker, náš výkonný ředitel finanční divize, oznámil svůj úmysl odejít z Eurotelu. Učinil tak plně v souladu s podmínkami své smlouvy s Eurotelem.

Rob za dobu svého působení v Eurotelu (jak spolu se mnou, tak i před mým nástupem) významným způsobem přispěl k úspěchu naší společnosti i k vytváření jejího celkového charakteru. Je příkladem integrity, osobního přístupu i schopností, které vytvářejí jedinečnost Eurotelu. Rob řídil finanční divizi, byl neocenitelným členem vedení společnosti, a zůstává  našim přítelem.

Bude mi chybět jako profesionál i jako člověk. Robův odchod je ztrátou pro Eurotel, nás zaměstnance i pro Českou republiku.

Našim jednatelům jsem nastínil své plány na řešení vzniklé situace a budu informovat o dalším vývoji. V současné době Rob stále plní své úkoly  - Eurotel musí i nadále fungovat způsobem, jakým jsme vždy pracovali a mít na paměti především vytváření hodnoty pro naše vlastníky a řádně pečovat o naše zákazníky.
 
Terrence Valeski,
CEO a generální ředitel

Témata článku: EU, Euro

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24