Finanční ředitel Eurotelu odstoupil

Změny v managementu Eurotelu se netýkají jen generálního ředitele Terrence Valeskiho. Právě jsme získali oficiální zprávu, že odstupuje rovněž finanční ředitel Rob Bowker. Zde je dopis Terrence Valeskiho zaměstnancům společnosti:

Je pro mne velmi smutné sdělit Vám, že mi včera Rob Bowker, náš výkonný ředitel finanční divize, oznámil svůj úmysl odejít z Eurotelu. Učinil tak plně v souladu s podmínkami své smlouvy s Eurotelem.

Rob za dobu svého působení v Eurotelu (jak spolu se mnou, tak i před mým nástupem) významným způsobem přispěl k úspěchu naší společnosti i k vytváření jejího celkového charakteru. Je příkladem integrity, osobního přístupu i schopností, které vytvářejí jedinečnost Eurotelu. Rob řídil finanční divizi, byl neocenitelným členem vedení společnosti, a zůstává  našim přítelem.

Bude mi chybět jako profesionál i jako člověk. Robův odchod je ztrátou pro Eurotel, nás zaměstnance i pro Českou republiku.

Našim jednatelům jsem nastínil své plány na řešení vzniklé situace a budu informovat o dalším vývoji. V současné době Rob stále plní své úkoly  - Eurotel musí i nadále fungovat způsobem, jakým jsme vždy pracovali a mít na paměti především vytváření hodnoty pro naše vlastníky a řádně pečovat o naše zákazníky.
 
Terrence Valeski,
CEO a generální ředitel

Diskuze (12) Další článek: Valeski odstoupil z funkce ředitele Eurotelu

Témata článku: EU, Finanční ředitel, Fin, Euro, Ředitel

Určitě si přečtěte