Finta: neomezený internet Eurotel Go Data Nonstop za 437,50 Kč

Eurotel včera oznámil další vánoční akci. Malá Go sada, tedy samostatná karta SIM, stojí jen 25 Kč a v ceně rovnou dostanete kredit stejné výše. Pro naši akci je ale důležitější, že při prvním dobití získáte navíc bonus v hodnotě 100 % dobíjené částky – jednoduše se zdvojnásobí.

Pořád nic? Tak si za pětadvacet korun pořiďte kartu Go a dobijte ji 412 korunami 50 haléři (anebo nejbližší vyšší možnou částkou). Eurotel vám přičte dvojnásobek a dohromady na kartě bude kredit 850 Kč. Přesně tolik měsíčně stojí neomezený datový paušál Go Data Nonstop, který tímto postupem získáte za 437,50 Kč. Kartu po měsíci můžete vyhodit a stejný postup opakovat. Lze samozřejmě dobít i vyšší částkou, od Eurotelu ale nedostanete vyšší bonus než 1 000 Kč, takže se spíš vyplatí „karty na jedno použití“.

Protože akce s levnými kartami Go a bonusem při prvním dobití trvá jen do konce prosince, vyplatí se koupit karty do zásoby. Dobít je sice musíte do konce června, kredit na nich ale vydrží. Minimálně každé tři měsíce je nutné uskutečnit odchozí placený hovor a abychom měli všechno kompletní, do osmnácti měsíců je potom nutné kartu trochu dobít.

Diskusi nad novou akcí Eurotelu ve vztahu k paušálnímu internetovému tarifu najdete ve Fóru

Témata článku: EU, Euro, Fin, Eurotel Go, Internet, Neomezený internet, Data, Placený hovor

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24