Finta: neomezený internet Eurotel Go Data Nonstop za 437,50 Kč

Eurotel včera oznámil další vánoční akci. Malá Go sada, tedy samostatná karta SIM, stojí jen 25 Kč a v ceně rovnou dostanete kredit stejné výše. Pro naši akci je ale důležitější, že při prvním dobití získáte navíc bonus v hodnotě 100 % dobíjené částky – jednoduše se zdvojnásobí.

Pořád nic? Tak si za pětadvacet korun pořiďte kartu Go a dobijte ji 412 korunami 50 haléři (anebo nejbližší vyšší možnou částkou). Eurotel vám přičte dvojnásobek a dohromady na kartě bude kredit 850 Kč. Přesně tolik měsíčně stojí neomezený datový paušál Go Data Nonstop, který tímto postupem získáte za 437,50 Kč. Kartu po měsíci můžete vyhodit a stejný postup opakovat. Lze samozřejmě dobít i vyšší částkou, od Eurotelu ale nedostanete vyšší bonus než 1 000 Kč, takže se spíš vyplatí „karty na jedno použití“.

Protože akce s levnými kartami Go a bonusem při prvním dobití trvá jen do konce prosince, vyplatí se koupit karty do zásoby. Dobít je sice musíte do konce června, kredit na nich ale vydrží. Minimálně každé tři měsíce je nutné uskutečnit odchozí placený hovor a abychom měli všechno kompletní, do osmnácti měsíců je potom nutné kartu trochu dobít.

Diskusi nad novou akcí Eurotelu ve vztahu k paušálnímu internetovému tarifu najdete ve Fóru

Diskuze (96) Další článek: LG a Canon chystají šesti nebo sedmimegapixelový fotomobil

Témata článku: EU, Neomezený internet, Placený hovor, Eurotel Go, Fin, Euro, Data, Internet

Určitě si přečtěte