Finta: paušální GPRS za pětistovku měsíčně

Eurotel stejně jako loni nabízí stoprocentní bonus pro dobití vánočních předplacených karet Go. Díky této akci lze opět ušetřit za datový paušál Go Data Nonstop. Pro další měsíce vás může stát jen pětistovku.

Kvůli přísnějším podmínkám, kdy je nutné dobít nejméně pěti sty korunami, je však třeba akci využít pro dva měsíce najednou. Koupíte kartu za 195 Kč, na které je už kredit ve stejné výši. Dobijete ji 753 korunami a na kartě se výsledně objeví kredit 1 700 Kč. To je přesně na dva měsíční paušály za tarif Go Data Nonstop, jeden vás vyjde na 523 Kč.

Kartu je však nutné dobít do 31. prosince 2005 a kredit musíte vyčerpat do následujících šesti měsíců. Z toho důvodu nelze nakoupit a dobít mnoho karet do zásoby. Navíc je zde ještě jedna podmínka – pokud po dobu devadesáti dnů od dobití nevyužijete žádnou z Go služeb, může Eurotel bonusový kredit odebrat. V takovém případě ale stačí dobít o pár korun víc a z karty jednou za tři měsíce zavolat. Další podrobnosti o nabídce najdete na této stránce.

Podobnou akci se stoprocentním bonusem při dobití vánoční sady Twist nabízí i T-Mobile. Nelze ji však využít pro snížení ceny datového paušálu. Na tarif Twist Internet totiž není možné přejít z běžného tarifu, musí se pořídit společně s novou kartou SIM. A T-Mobile ve všech vánočních sadách a kartách automaticky přednastavuje tarif Twist SMS.

Tip: Přečtěte si článek s kompletním přehledem všech vánočních nabídek českých operátorů.

Diskuze (28) Další článek: Internetové telefonování: odpovědi na nejčastější otázky

Témata článku: Paušál, GPRS, Fin

Určitě si přečtěte