Oživeno: Bude od ledna Vánoční Oskarta i bez telefonu?

Podle informací, které však nemáme potvrzeny z oficiálních zdrojů, začne Oskar od ledna prodávat Vánoční Oskarty i bez telefonů.

Připomeňme, že s Vánoční Oskartou lze všechny služby v rámci Oskarovy sítě používat za jednotnou cenu 1 Kč za jednotku. Tj. volání po Oskarovi je za korunu za minutu, wapování taktéž, textovka přijde na korunu apod. Více informací najdete v tomto článku.

Zatímco až do konce roku jste si tuto Oskartu mohli koupit jen společně s mobilním telefonem (případně k novému nebo i staršímu tarifnímu programu), toto omezení by od ledna mělo padnout. K Oskartě sice už nedostanete kredit 200 Kč navíc jako o Vánocích, ale jinak bude vše při starém - až do konce února budou všechny služby v rámci Oskarovy sítě za korunu. V březnu se z vánoční karty stane opět normální Oskarta.

Vánočních Oskaret však bude omezené množství, kolem dvaceti tisíc, a nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

Oživeno v úterý 20.37: Podle nových informací, byť stále nejsou ještě úplně oficiální, je Vánočních Oskaret opravdu dvacet tisíc a budou se prodávat jen do 15. ledna. Kartu lze aktivovat kdykoli, ale výhodný tarif platí jen do konce února.

Témata článku: Oskarta, Telefon, Oskar, LED

Určitě si přečtěte

Oskarta je zpátky! Vodafone uvádí vlastního virtuála

Oskarta je zpátky! Vodafone uvádí vlastního virtuála

Vodafone oživuje někdejší slavné jméno, na scénu se vrací Oskarta. Je to předplacená karta, operátor jí říká „virtuální operátor“.

19.  11.  2013 | Kůžel Filip | 102

Go, Oskarta, Twist: velký přehled předplacených služeb

Go, Oskarta, Twist: velký přehled předplacených služeb

Předplacenky jsou u nás velmi oblíbené, někomu vyhovuje kontrola nad útratou, jinému třeba anonymita. Abyste měli dokonalý přehled o cenách a podmínkách předplacených služeb našich operátorů, připravili jsme pro vás rozsáhlý srovnávací článek.

25.  10.  2004 | Mareček Ivo | 11

Go, Oskarta a Twist: jedeme do zahraničí

Go, Oskarta a Twist: jedeme do zahraničí

Nedávno jsme přinesli aktuální ceny roamingu u paušálů ve vybraných evropských zemích. V závěrečném dílu našeho zimního seriálu o roamingu se podíváme na to, kolik zaplatíme za volání ze zahraničí s předplacenými kartami.

11.  2.  2004 | Votruba Tomáš | 13

Go, Oskarta a Twist: kompletní přehled cen a služeb

Go, Oskarta a Twist: kompletní přehled cen a služeb

Se změnou DPH se zdražilo také využívání předplacených služeb - nejen sazby za telefonování, ale i ostatní služby jako jsou například různé aktivace. Aktualizovali jsme proto podrobné tabulky cen a služeb u Go, Oskarty a Twistu.

3.  1.  2004 | Lutonský Marek | 27

Samostatná Oskarta bude za pět set

Samostatná Oskarta bude za pět set

31.  12.  2003 | Lutonský Marek | 25