Oživeno: Siemens nabízí sto nových mobilů C45 zdarma!

Siemens dnes spustí celosvětovou akci, která bude propagovat nový mobilní telefon Siemens C45.

V každé z vybraných zemí bude vylosován určitý počet zájemců (u nás sto), kteří po vyplnění formuláře na webu dostanou na měsíc k dispozici nový C45. Budou ho testovat a po měsíci vyplní další anketu se svými zkušenostmi. Mobil jim zůstane a navíc jeden vylosovaný výherce dostane zájezd do Jihoafrické republiky.

Siemens se brání větší publicitě této akce a zatím nevíme, jestli vám budeme moci prozradit webovou adresu, na které se budete moci přihlásit.

Oživeno (čtvrtek 23:38): Soutěž má pravděpodobně zpoždění, známe však už podrobnosti. Siemens chce zjistit, co si uživatelé myslí o jeho novince C45. Dřívější průzkumy ukázaly, že půjde o nejobliběnější telefon Siemensu všech dob a výrobce se o tom chce ještě před zahájením prodeje přesvědčit.

Abyste mohli soutěžit, musí vám být mezi 18 a 35 roky a musíte se stihnout zaregistrovat do 28. září - máte na to týden. Při registraci odpovíte na tyto otázky:

  • jaké je správné označení nového mobilního telefonu
  • kdo vás inspiruje ve vašem životě a proč
  • co si myslíte, že ostatní vidí inspirujícího ve vašem životě
  • jaký používáte mobilní telefon
  • jaké jsou vaše měsíční účty
  • kolik měsíčně pošlete SMS
  • osobní údaje

Dne 1. října bude z respondentů náhodně vylosována skupina testerů, kteří následující den dostanou e-mail, že byli vybráni, a následně rovněž mobil Siemens C45. Po zodpovězení dalšího dotazníku (do 15. listopadu) budou zařazeni do slosování o únorový zájezd pro dva do Jihoafrické republiky, kde se můžou jako diváci zúčastnit akce Siemens Mobile Wave.

(Uvedené informace vycházejí ze zahraničních materiálů, česká podoba hry se může mírně lišit.)

Oživeno (sobota 19:55): soutěž najdete na této adrese.

Témata článku: Siemens, Zdarma, Siemens C45, Nový mobil, Mobil, Sto

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Včera | Kůžel Filip | 8